Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Ekskluzywne apartamenty pod klucz w nowym budynku Belvedere Holiday Club

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 80 875 - 164 332(bez VAT)

Ceny za m²: 1 250 - 1 922 €/m2 (bez VAT)

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Kompleks 7 Aniołów — nowo wybudowane luksusowe apartamenty w Borowcu

Borovets / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 164 844 - 773 406(bez VAT)

Ceny za m²: 1 800 - 1 900 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w nowym kompleksie w Rodopach, 6 km od ośrodka narciarskiego Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 65 200 - 118 833(bez VAT)

Ceny za m²: 742 - 1 100 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Klub wakacyjny Belvedere

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 79 761

Ceny za m²: 1 158 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Górska willa typu górskiego z designerskimi meblami, 5 minut jazdy samochodem od centrum Borowca

Borovets / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 134 m2

Cena: 330 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w popularnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 70.21 m2

Cena: 126 980 € /// 1 809 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie „Św. Iwan Rilski” w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 99.91 m2

Cena: 136 000 € /// 1 361 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie w całorocznym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 79 m2

Cena: 125 999 € /// 1 595 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Nowe mieszkanie z jedną sypialnią w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 71.54 m2

Cena: 89 425 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnym kompleksie wakacyjnym w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 99.68 m2

Cena: 124 600 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z ekspozycją wschodnią w rejonie wyciągu narciarskiego Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 57.87 m2

Cena: 54 000 € /// 933 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Świętojańskim Wzgórzu / Św. Johns Hill

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 180 000 € /// 1 765 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane i przestronne studio w elitarnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 67.08 m2

Cena: 73 115 € /// 1 090 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią 3 minuty od kolejki linowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.54 m2

Cena: 105 000 € /// 1 734 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe z garażem w kompleksie "Detelina" w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 57 m2

Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m2

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 51.67 m2

Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio z tarasem i widokiem na góry w doskonałym kompleksie w Pamporowie

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 40.86 m2

Cena: 31 000 € /// 759 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami w luksusowym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 158 500 € /// 1 219 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z widokiem na stoki w luksusowym hotelu Regnum

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.03 m2

Cena: 110 000 € /// 1 802 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią i balkonem, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 90.20 m2

Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią położone 200 metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Stylowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie, blisko kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 62.16 m2

Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.