Oferty na apartamenty trzypokojowe w w Bułgaria na sprzedaż - Strona 12
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym budynku w centrum Płowdiwu
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 118 m2
Cena: 283 200 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w Bałcziku
Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa
Obszar: 145.41 m2
Cena: 216 699 € /// 1 490 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy, trzypokojowy penthouse z dużym tarasem, blisko plaży Cacao
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 176.32 m2
Cena: 199 929 € /// 1 134 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w pobliżu plaży Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 142 m2
Cena: 239 500 € /// 1 687 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym z lokalem nr 16 i widokiem na Górę Witosza i okolicę
Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 126.57 m2
Cena: 372 992 € /// 2 947 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe trzypokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i widokiem na Witoszę
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 201.08 m2
Cena: 603 240 € /// 3 000 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy „Hristo Smirnenski”
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 87.94 m2
Cena: 151 050 € /// 1 718 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Witoszę w kompleksie „Koszerne”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 141.02 m2
Cena: 525 500 € /// 3 726 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy apartament z dwiema sypialniami w charakterystycznym budynku na Blvd. \"Bułgaria\"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 157 m2
Cena: 720 000 € /// 4 586 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z dwiema sypialniami, systemem Smart Home i widokiem na Góry Witosza
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 120.67 m2
Cena: 325 809 € /// 2 700 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w drugiej linii morza w Rawdzie
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 87.40 m2
Cena: 148 092 € /// 1 694 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Widok - niesamowity trzypokojowy apartament z nieskrywanym widokiem na morze w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 130 m2
Cena: 180 000 € /// 1 385 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament z widokiem na morze obok plaży Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 122.10 m2
Cena: 179 900 € /// 1 473 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament dwupokojowy z trzema tarasami, w nowym budynku z Aktem 16
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 159.62 m2
Cena: 550 000 € /// 3 446 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Panoramiczny apartament dwupoziomowy na zamkniętym osiedlu w centrum Złotych Piasków
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 144 m2
Cena: 290 500 € /// 2 017 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii od morza, pomiędzy Bałczikiem a Kawarną
Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa
Obszar: 137.88 m2
Cena: 145 000 € /// 1 052 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie z podwórkiem w kwartale ``Malinova Dolina''
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 119.62 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie południowe w nowoczesnym budynku kilka metrów od centrum handlowego Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 109.32 m2
Cena: 317 028 € /// 2 900 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jasne mieszkanie w butikowym budynku kilka metrów od centrum handlowego Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 146.24 m2
Cena: 424 096 € /// 2 900 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie ze wspaniałym frontalnym widokiem na całą zatokę w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 296.85 m2
Cena: 295 000 € /// 994 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowana nieruchomość z dwiema sypialniami na osiedlu przy lesie i 10 minut od morza w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 87.39 m2
Cena: 165 000 € /// 1 888 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe przestronne mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy ul. 16 przy parku
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 166 m2
Cena: 273 000 € /// 1 645 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament dwupoziomowy z panoramicznym tarasem na dachu z widokiem 360 stopni
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 112.52 m2
Cena: 300 000 € /// 2 666 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie z 2 łazienkami i 2 balkonami, zlokalizowane w budynku mieszkalnym w Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 141.73 m2
Cena: 163 500 € /// 1 154 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.