Oferty na apartamenty trzypokojowe w w Bułgaria na sprzedaż - Strona 11

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami w charakterystycznym budynku przy Cherni Vrah Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 110.75 m2

Cena: 399 000 € /// 3 603 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w zamkniętym kompleksie

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 140 m2

Cena: 291 666 € /// 2 083 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku obok Mall of Sofia z aktem 16

Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 480 000 € /// 3 840 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w zamkniętym kompleksie w Kazanłyku

Kazanlak / Stara Zagora / Bułgaria mapa

Obszar: 100 m2

Cena: 308 000 € /// 3 080 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie w kurorcie Złote Piaski

Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 111 m2

Cena: 140 000 € /// 1 261 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami, położony w kurorcie, w pierwszej linii od morza. Złote Piaski

Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 119 m2

Cena: 219 000 € /// 1 840 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany penthouse w kompleksie pierwszej linii w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 165 m2

Cena: 249 900 € /// 1 515 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, u podnóża Witoszy, przy ulicy Cherni vrah.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 119.69 m2

Cena: 394 900 € /// 3 299 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 114 m2

Cena: 265 000 € /// 2 325 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie trzypokojowe z widokiem na Witoszę i park „Lozenets”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 115.23 m2

Cena: 414 800 € /// 3 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w butikowym budynku z panoramicznym widokiem na Sofię, u podnóża góry Witosza

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 155.76 m2

Cena: 467 280 € /// 3 000 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie przy bulwarze „Cherni Vrah” w Sofii

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 119.06 m2

Cena: 380 900 € /// 3 199 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Byali

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 140.12 m2

Cena: 117 000 € /// 835 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii z widokiem na morze i las

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 138.11 m2

Cena: 220 000 € /// 1 593 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopiętrowe, trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku z Aktem 16

Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 126.14 m2

Cena: 567 630 € /// 4 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jasne, trzypokojowe mieszkanie z tarasem widokowym w dzielnicy. \"Przyjaźń 1\"

Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 125.77 m2

Cena: 275 436 € /// 2 190 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w butikowym kompleksie SPA w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 91 m2

Cena: 129 000 € /// 1 418 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w innowacyjnym i nowoczesnym kompleksie w Sofii

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 118.61 m2

Cena: 379 500 € /// 3 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym luksusowym kompleksie 50 m od bazy wioślarskiej

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 153.96 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w elitarnym ośrodku golfowym niedaleko Kawarny

Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 158.58 m2

Cena: 269 500 € /// 1 699 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe w nowym kompleksie mieszkaniowym z parkiem

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 131 m2

Cena: 289 489 € /// 2 210 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie obok Liceum Artystycznego w centrum Płowdiwu

Center / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 252 000 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Góry Witosza, tuż przy Blvd. \"Car Borys III\"

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 116.18 m2

Cena: 279 994 € /// 2 410 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dwupokojowy apartament z bezpośrednim dostępem do fitnessu i SPA w Gloria Palace Residence

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 121.18 m2

Cena: 363 540 € /// 3 000 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.