Oferty na apartamenty trzypokojowe w w Bułgaria na sprzedaż - Strona 10

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Vintage - dwupokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 114.14 m2

Cena: 99 000 € /// 867 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament wielopokojowy z widokiem na morze w luksusowym kompleksie w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 264 m2

Cena: 343 000 € /// 1 299 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament dwupoziomowy z dwiema sypialniami, w nowym budynku w dzielnicy „Manastirski Livadi”

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 123.17 m2

Cena: 280 000 € /// 2 273 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny, nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w SoHome Residential Park

Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 110 m2

Cena: 599 000 € /// 5 445 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 75 500 € /// 1 049 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 121 m2

Cena: 290 000 € /// 2 397 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie wakacyjnym w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 118 m2

Cena: 220 000 € /// 1 864 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 89.77 m2

Cena: 126 000 € /// 1 404 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jerzego, miasto Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 114.50 m2

Cena: 148 000 € /// 1 293 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Żanna - dwupokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym osiedlu w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 132 m2

Cena: 120 000 € /// 909 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami, 2 balkonami z widokiem na panoramę i garażem w SportHotelu

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 117.30 m2

Cena: 299 000 € /// 2 549 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem pomiędzy Rawdą a Nesebyrem

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 86 m2

Cena: 115 000 € /// 1 337 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 148 m2

Cena: 130 000 € /// 878 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczny apartament w kompleksie Aspen Valley, blisko Pirin Golf & Country Club

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 124 m2

Cena: 79 900 € /// 644 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie na pierwszej linii morza w Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 99 m2

Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w budynku naprzeciwko Aktu 16 w Lyulin 2

Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 101.26 m2

Cena: 250 000 € /// 2 469 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe w budynku naprzeciwko Aktu 16 w Lyulin 2

Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 250 000 € /// 2 451 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami i tarasem widokowym na pierwszej linii z widokiem na morze i las

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 296.85 m2

Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze w nowym, ogrodzonym kompleksie w pobliżu Bałcziku

Topola / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 114.12 m2

Cena: 137 500 € /// 1 205 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 296.85 m2

Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi i dwiema komórkami lokatorskimi w Teatralnej Rezydencji

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 155.42 m2

Cena: 762 306 € /// 4 905 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie w dzielnicy willowej Koszarica

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 89 m2

Cena: 74 000 € /// 831 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku 5 minut od centrum Panagyurishte

Panagyurishte / Pazardjik / Bułgaria mapa

Obszar: 120.44 m2

Cena: 150 430 € /// 1 249 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy, designerski apartament w kompleksie z ochroną i wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 232.41 m2

Cena: 598 644 € /// 2 576 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.