Nekretnine i projekti novogradnje po celom svetu od vrhunskih građevinskih kompanija - Stranica 15

Ponude nekretnina u novoizgrađenim ili zgradama u izgradnji i kompleksima od etabliranih građevinsko-investicionih kompanija u regionu

Limitiran broj apartmana na prvoj liniji u Playa del Sol, Al Marjan Island

Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirate Ras Al Khaimah / OAE karta

Klas na zgradi: Luksuozan

Cene na imovinu: 889 765 - 1 351 302

Cene po m²: 6 425 - 7 601 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Moderna kuća-blizanac sa Akt 16 i panoramskim pogledima na Rodopite

Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 230 m2

Cena: 325 000 € ///

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Butik dvosoban apartman sa dizajnerskim izvedbom u kv. "Ostromila"

Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 61 m2

Cena: 139 900 € /// 2 293 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Stilno opremljen dvosoban apartman u zatvorenom kompleksu, u blizini kabinskog lifta

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 62.16 m2

Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Moderna nova kuća sa dvostrukom garažom, dvorištem i pogledom na Rodopite

Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 326 m2

Cena: 525 000 € ///

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban apartman u zatvorenom kompleksu sa sadržajima u kv. "Zornica", Burgas

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 105 m2

Cena: 295 000 € /// 2 810 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s panoramnim pogledom na more i grad u kv. "Zornica"

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 118 m2

Cena: 295 000 € /// 2 500 €/m2

Komforni stanovi u Orvessa - prvoj zgradi na svetu sa dizajnom Michela Adama

Al Furjan / Dubai / Emirate Dubai / OAE karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 300 925 - 1 790 880

Cene po m²: 3 850 - 9 573 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Dvosoban apartman sa dva balkona, u blizini Park Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 61.47 m2

Cena: 76 838 € /// 1 250 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u modernoj zgradi do park Otdih i Kultura u Plovdiv

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 261.33 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Impresivan četvorosoban stan u luksuznoj zgradi "Diamant 1"

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 308.10 m2

Cena: 1 216 995 € /// 3 950 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Ujutno opremljeno studio u zatvorenom kompleksu, u blizini parka Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 42.27 m2

Cena: 52 838 € /// 1 250 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Komforno opremljen studio sa panoramskim pogledom u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 42.30 m2

Cena: 71 487 € /// 1 690 €/m2

Vakacioni apartmani u Solaris - nova zgrada u prestižnom kraju Jebel Sifah

/ Oman karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 81 742 - 213 327

Cene po m²: 2 231 - 2 349 €/m2

Prostrani apartmani s morskom panoramom u Marina Apartments Jebel Sifah

/ Oman karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 323 789 - 721 536

Cene po m²: 2 515 - 3 105 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoren dvostajen apartman s panoramnom gledkom ka park u kv. "Trakiya"

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 75 m2

Cena: 165 000 € /// 2 200 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostrano studio u elitnom kompleksu Aspen Golf Resort, u blizini Bansko i Pirin Golf

/ Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 48.64 m2

Cena: 51 000 € /// 1 049 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Nova kuća s privatnim dvorištem, direktan pristup sa ulice i pogled na Vitosha

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 240 m2

Cena: 990 000 € ///

Vile sa tri spavaće sobe u Panorama Anna-Maria, smeštene u letovalištu Kariani

Kariani / Kavala / Grčka karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 324 000 - 346 000

Cene po m²: 3 196 - 3 206 €/m2

Svetli i komforni stanovi u novom kompleksu na 80 m od plaže u Nea Kerdilia

/ Kavala / Grčka karta

Klas na zgradi: Standardan

Cene na imovinu: 101 000 - 248 000

Cene po m²: 2 360 - 2 699 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Apartman sa jednom spavaćom sobom blizu centra Pomorija

Pomorie / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 55.18 m2

Cena: 102 083 € /// 1 850 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Nov dvoetaen apartman na 600 m od plaže u Pomorie

Pomorie / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 56.39 m2

Cena: 104 321 € /// 1 850 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Studio u novoj zgradi na 600 m od plaže u Pomoriju

Pomorie / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 33.81 m2

Cena: 62 548 € /// 1 850 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman sa dve terase i podzemno parkiralište u kompleksu Kosher

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 129 m2

Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.