Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente „la cheie” în Sunny View Central 7
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 79 895 - 215 706 €
Prețuri pe m²: 683 - 1 824 €/m²
Case și apartamente în viitorul cel mai elitist complex de pe litoralul bulgar al Mării Negre
Chernomorets / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente într-un complex în stilul coastei italienești
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 86 000 - 142 000 €
Prețuri pe m²: 1 202 - 1 696 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
"Sozopolis" - case unice tip "duplex" pe malul peninsulei Kolokita
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 71.57 m²
Preţ: 220 000 € /// 3 074 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor și balcon în luxoasa reședință Belle Époque Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 57.18 m²
Preţ: 215 000 € /// 3 760 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor și vedere la mare pe plaja Centrală
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85.33 m²
Preţ: 147 697 € /// 1 731 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere „la cheie” într-o clădire de elită lângă Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 289 m²
Preţ: 380 000 € /// 1 315 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă frumoasă cu trei dormitoare și vedere la mare în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 192.36 m²
Preţ: 550 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Case moderne de construcție nouă de primă clasă pe malul mării
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 629 000 - 657 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 3 039 - 3 189 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Case gata construite într-un complex elegant cu Actul 16 la doar câțiva metri de plajă
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 61 947 - 215 479 €
Prețuri pe m²: 1 619 - 1 988 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
BAY VIEW - apartament cu trei camere cu panoramă de neegalat asupra mării în centrul Varnei
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 180 m²
Preţ: 900 000 € /// 5 000 €/m²
Apartamente confortabile pe prima linie în Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 123 556 - 204 156 €
Prețuri pe m²: 1 700 - 1 800 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu un dormitor și terasă mare în Barcelo Royal Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 89.36 m²
Preţ: 133 500 € /// 1 494 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă modernă cu jacuzzi în Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 207 m²
Preţ: 629 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Nouă generație de case moderne cu Act 16 pe plajă lângă orașul Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 340 000 - 440 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 967 - 2 684 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente boutique pe malul mării în Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 62 271 - 154 560 €
Prețuri pe m²: 1 850 - 2 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament gata de construit cu vedere la mare într-un complex pe coastă, orașul Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.19 m²
Preţ: 145 000 € /// 2 492 €/m²
DREPTURI
Apartamente într-o clădire rezidențială de lux în Nesebăr
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 74 759 - 290 598 €
Prețuri pe m²: 1 550 - 2 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu un dormitor și o terasă spațioasă pe Plaja Centrală
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.52 m²
Preţ: 140 179 € /// 1 988 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament excelent cu vedere frumoasă la mare, Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.52 m²
Preţ: 140 179 € /// 1 988 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament minunat cu terasă panoramică spre mare în satul Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.13 m²
Preţ: 147 044 € /// 1 984 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio minunat cu terasă pe plaja centrală din Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.32 m²
Preţ: 66 186 € /// 1 773 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat cu terasă, Central Beach
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.17 m²
Preţ: 70 433 € /// 1 895 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.