Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
DREPTURI
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 80 875 - 164 332 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 250 - 1 922 €/m² (fără TVA)
DREPTURI
Complex 7 Angels — apartamente de lux nou construite în Borovets
Borovets / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 164 844 - 773 406 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 800 - 1 900 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente într-un complex nou în Munții Rodopi, la 6 km de stațiunea de schi Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 65 200 - 118 833 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 742 - 1 100 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Clubul de vacanță Belvedere
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 79 761 €
Prețuri pe m²: 1 158 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Vilă montană tip "șală" cu mobilier de designer, la 5 minute cu mașina de centrul Borovets
Borovets / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 134 m²
Preţ: 330 000 € ///
DREPTURI
Apartament cu două camere și terasă spațioasă în complexul popular din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 70.21 m²
Preţ: 126 980 € /// 1 809 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu două camere în complexul „Sv. Ivan Rilski“ din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 99.91 m²
Preţ: 136 000 € /// 1 361 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios și luminos cu două camere într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 79 m²
Preţ: 125 999 € /// 1 595 €/m²
DREPTURI
Apartament nou cu două camere în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 71.54 m²
Preţ: 89 425 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță exclusivist în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.68 m²
Preţ: 124 600 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio spațios cu orientare estică în zona telescaunului din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 57.87 m²
Preţ: 54 000 € /// 933 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică în St. Johns Hill / St. Johns Hill
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 765 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat și spațios într-un complex de elită în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 67.08 m²
Preţ: 73 115 € /// 1 090 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu două camere la 3 minute de telecabină
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.54 m²
Preţ: 105 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere și garaj în complexul "Detelina", Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 397 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate comercială lângă recepție într-un complex de vacanță în Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 80.62 m²
Preţ: 55 990 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere aproape de pârtiile de schi din Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 51.87 m²
Preţ: 45 000 € /// 868 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 80.37 m²
Preţ: 56 000 € /// 697 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere, situat aproape de telescaun în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 57 m²
Preţ: 80 000 € /// 1 404 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 51.67 m²
Preţ: 79 000 € /// 1 529 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere cu șemineu în complex deschis tot anul
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 63.28 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 564 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat cu terasă și panoramă montană într-un complex excelent în Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 40.86 m²
Preţ: 31 000 € /// 759 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două dormitoare și două băi într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 158 500 € /// 1 219 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere în partea de sud, cu vedere frontală către pârtii, în luxosul Regnum Hotel
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 61.03 m²
Preţ: 95 700 € /// 1 568 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.