Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 3
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente în cea mai nouă fază a prestigiosului complex Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 111 480 €
Prețuri pe m²: 1 702 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Clădire tip boutique cu apartamente de lux cu vedere la mare pe prima linie
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 189 600 - 324 000 €
Prețuri pe m²: 1 500 - 1 801 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere unică la mare în Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 137.78 m²
Preţ: 316 894 € /// 2 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu trei camere și vedere la mare, într-o clădire de elită cu piscină și SPA
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 229 000 € /// 1 762 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament excelent cu un dormitor și vedere panoramică la mare, într-o clădire luxoasă cu facilități
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83.33 m²
Preţ: 199 000 € /// 2 388 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă malul mării în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72.71 m²
Preţ: 87 600 € /// 1 205 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la 80 de metri de Kakao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 155.38 m²
Preţ: 380 000 € /// 2 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două camere în centrul orașului Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.48 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament elegant cu două camere într-un complex modern închis în cartierul "Troševo"
Troshevo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 79 m²
Preţ: 178 800 € /// 2 263 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex foarte bine întreținut în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83 m²
Preţ: 103 500 € /// 1 247 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu două camere la 80 de metri de Kakao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 103.64 m²
Preţ: 330 000 € /// 3 184 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 102 500 € /// 1 206 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă Action Aquapark Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 74 900 € /// 1 118 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu o locație convenabilă la 600 m de plajă în Slănčev brâg
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70 m²
Preţ: 86 000 € /// 1 229 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor pe prima linie a mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 93.98 m²
Preţ: 234 950 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex boutique nou în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.63 m²
Preţ: 110 000 € /// 2 014 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire fără taxă de întreținere în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 267 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex cu piscină la 300 m de plaja Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 43.73 m²
Preţ: 57 900 € /// 1 324 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 332 425 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere pe prima linie la mare în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 88.28 m²
Preţ: 211 872 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 319 128 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare cu vedere la mare în Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 302.92 m²
Preţ: 250 000 € /// 825 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 39.26 m²
Preţ: 49 088 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 102.47 m²
Preţ: 126 088 € /// 1 230 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.