Imobile și proiecte de construcție nouă în Sofia, Bulgaria de la companii renumite de construcții și antreprenoriat - Pagina 8
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei dormitoare într-o clădire nouă cu SPA și fitness în "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 200.10 m²
Preţ: 537 075 € /// 2 684 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere și terase mari, într-o clădire nouă cu SPA și fitness
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 182.43 m²
Preţ: 552 048 € /// 3 026 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 178.40 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
Lagera / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 175 000 - 450 000 €
Prețuri pe m²: 1 997 - 2 234 €/m²
Apartamente într-o clădire boutique aproape de Paradise Mall și Yuzhen Park
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 151 739 - 334 999 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 242 - 2 350 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse de lux, panoramic cu vedere spre Vitosha, lângă Parcul de Vânătoare
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 532 m²
Preţ: 1 550 000 € /// 2 914 €/m²
Apartamente într-o clădire nouă aproape de "Zapaden park" în "Lyulin 10"
Lyulin 10 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 82 213 - 249 654 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 750 - 1 750 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu terasă mare într-o clădire nouă lângă Podul Leului
Center / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 110.11 m²
Preţ: 290 000 € /// 2 634 €/m²
Complex boutique de case moderne în Pančevo
m-t Detski grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 415 000 - 528 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 241 - 2 671 €/m² (fără TVA)
Apartamente și mezanine într-o clădire rezidențială nouă într-un complex închis în Bistritsa
Bistrica / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 238 018 - 463 397 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 899 - 2 428 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 106 m²
Preţ: 439 000 € /// 4 142 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere cu design în complexul „Amaya 3”
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 69 m²
Preţ: 258 350 € /// 3 744 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 66.09 m²
Preţ: 230 000 € /// 3 480 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 63 m²
Preţ: 250 000 € /// 3 968 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu Act 16 și vedere spre Vitoșa și zonă
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 150.94 m²
Preţ: 465 225 € /// 3 082 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere nr. 17 cu loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 101.83 m²
Preţ: 212 145 € /// 2 083 €/m²
DREPTURI
Apartament cu două camere nr. 8 cu curte și loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 73.36 m²
Preţ: 161 250 € /// 2 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Centru de afaceri pe bd. „Botevgradsko shose”
Vrazhdebna / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 1,623 m²
Preţ: 4 935 470 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere în sud, cu loc de parcare și vedere spre Vitoșa
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 64 m²
Preţ: 125 000 € /// 1 953 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse impresionant cu terase panoramice într-o clădire emblematică în "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 427 m²
Preţ: 1 035 000 € /// 2 424 €/m²
Apartamente de vânzare într-o clădire nouă cu ACT 14 în cartierul Ovcha Kupel
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 141 210 - 330 345 €
Prețuri pe m²: 2 250 - 2 600 €/m²
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 143 562 - 440 220 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 350 - 2 430 €/m² (fără TVA)
Clădire boutique nouă lângă Южeн парк, pe str. "Nišava"
Strelbishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 237 300 - 572 552 €
Prețuri pe m²: 3 700 - 3 700 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire modernă în cartierul "Druzhba 1"
Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 85.58 m²
Preţ: 187 420 € /// 2 190 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.
Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.