Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 3

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w najnowszej fazie prestiżowego kompleksu Kavatsite

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 111 480

Ceny za m²: 1 702 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Butikowy budynek z luksusowymi apartamentami z widokiem na morze w pierwszej linii

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 189 600 - 324 000

Ceny za m²: 1 500 - 1 801 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na morze w Bałcziku

Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 137.78 m2

Cena: 316 894 € /// 2 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny trzypokojowy apartament z widokiem na morze, w elitarnym budynku z basenem i spa

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonały apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze, w luksusowym budynku z dodatkami

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.33 m2

Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem nad morzem w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 72.71 m2

Cena: 87 600 € /// 1 205 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z dwiema sypialniami 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 155.38 m2

Cena: 380 000 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 74.48 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Eleganckie mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Troszewo”

Troshevo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 79 m2

Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w doskonale utrzymanym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83 m2

Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament typu boutique z jedną sypialnią 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 103.64 m2

Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 102 500 € /// 1 206 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 93.98 m2

Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.63 m2

Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w kompleksie z basenem 300 m od plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 57 900 € /// 1 324 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m2

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 88.28 m2

Cena: 211 872 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii w Nessebarze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii morza z widokiem na morze w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 302.92 m2

Cena: 250 000 € /// 825 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 39.26 m2

Cena: 49 088 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 102.47 m2

Cena: 126 088 € /// 1 230 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.