Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 12
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire de lux în centrul orașului Plovdiv
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 118 m²
Preţ: 283 200 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 145.41 m²
Preţ: 216 699 € /// 1 490 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Nou, penthouse cu trei camere și terasă mare, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 176.32 m²
Preţ: 199 929 € /// 1 134 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare aproape de plaja Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 142 m²
Preţ: 239 500 € /// 1 687 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu Act 16 și vedere către Vitoșa și zonă
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 126.57 m²
Preţ: 372 992 € /// 2 947 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două dormitoare, terasă spațioasă și vedere la Muntele Vitosha
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 201.08 m²
Preţ: 603 240 € /// 3 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 87.94 m²
Preţ: 151 050 € /// 1 718 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare și vedere la Muntele Vitosha în complexul „Kosher”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 141.02 m²
Preţ: 525 500 € /// 3 726 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu două dormitoare într-o clădire emblematică de pe Bulevardul Bulgaria.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 157 m²
Preţ: 720 000 € /// 4 586 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare, sistem Smart Home și vedere la Muntele Vitosha
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 120.67 m²
Preţ: 325 809 € /// 2 700 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex modern pe a doua linie a mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 87.40 m²
Preţ: 148 092 € /// 1 694 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
The view - apartament cu trei camere incredibil cu panoramă deschisă spre mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 385 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare lângă plaja Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 122.10 m²
Preţ: 179 900 € /// 1 473 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și trei terase, într-o clădire nouă cu Act 16
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 159.62 m²
Preţ: 550 000 € /// 3 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse panoramic într-un complex închis în centrul orașului Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 144 m²
Preţ: 290 500 € /// 2 017 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe prima linie de la mare între Balchik și Kavarna
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 137.88 m²
Preţ: 145 000 € /// 1 052 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și curte în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 119.62 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament sudic într-o clădire modernă la câțiva metri de Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 109.32 m²
Preţ: 317 028 € /// 2 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luminos într-o clădire boutique la câțiva metri de Bulgaria Mall
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 146.24 m²
Preţ: 424 096 € /// 2 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă frontală luxoasă spre întregul golf din Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 296.85 m²
Preţ: 295 000 € /// 994 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate mobilată cu două dormitoare într-un complex lângă pădure și la 10 minute de mare în Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 87.39 m²
Preţ: 165 000 € /// 1 888 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou și spațios în complex modern cu Act 16 lângă parc
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 166 m²
Preţ: 273 000 € /// 1 645 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere tip duplex cu terasă panoramică pe acoperiș cu vedere de 360 de grade
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.52 m²
Preţ: 300 000 € /// 2 666 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu 2 băi și 2 balcoane, situat într-un bloc rezidențial în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 141.73 m²
Preţ: 163 500 € /// 1 154 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.