Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 10
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere într-un complex nou în cartierul "Sarafovo"
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 316.33 m²
Preţ: 360 000 € /// 1 138 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Vintage - apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 114.14 m²
Preţ: 99 000 € /// 867 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere cu vedere la mare într-un complex de lux în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 264 m²
Preţ: 343 000 € /// 1 299 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Mezonet cu două dormitoare, într-o clădire nouă în cartierul "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 123.17 m²
Preţ: 280 000 € /// 2 273 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusivist și modern cu două dormitoare în Parcul Rezidențial SoHome
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 110 m²
Preţ: 599 000 € /// 5 445 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, confortabil în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 75 500 € /// 1 049 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare într-un complex închis în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 121 m²
Preţ: 290 000 € /// 2 397 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță închis în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 118 m²
Preţ: 220 000 € /// 1 864 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere într-un complex de elită în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 89.77 m²
Preţ: 126 000 € /// 1 404 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere în complexul St. George Palace, orașul Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 114.50 m²
Preţ: 148 000 € /// 1 293 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Zhanna - apartament cu trei camere cu vedere la mare în complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 132 m²
Preţ: 120 000 € /// 909 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere, 2 balcoane cu vedere panoramică și garaj în SportHotel
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 117.30 m²
Preţ: 299 000 € /// 2 549 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis cu piscină între Ravda și Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 86 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 337 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere în complex închis cu piscină în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 148 m²
Preţ: 130 000 € /// 878 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Mazăretă însorită în complexul Aspen Valley, aproape de Pirin Golf & Country Club
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 124 m²
Preţ: 79 900 € /// 644 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis pe prima linie la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99 m²
Preţ: 220 000 € /// 2 222 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere într-o clădire nouă cu act 16 în Lyulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 101.26 m²
Preţ: 250 000 € /// 2 469 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire cu act 16 în Lyulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 250 000 € /// 2 451 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu două dormitoare și terasă panoramică pe prima linie, cu vedere la mare și pădure
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 296.85 m²
Preţ: 300 000 € /// 1 011 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex nou închis lângă Balchik
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 114.12 m²
Preţ: 137 500 € /// 1 205 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere și terasă panoramică pe prima linie cu vedere la mare și pădure
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 296.85 m²
Preţ: 300 000 € /// 1 011 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere, două locuri de parcare și două depozite de vânzare în Teatralna Residence
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 155.42 m²
Preţ: 762 306 € /// 4 905 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux în zona de vile din Košarica
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 89 m²
Preţ: 74 000 € /// 831 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă la 5 minute de centrul orașului Panagyurishte
Panagyurishte / Pazardjik / Bulgaria hartă
Zonă: 120.44 m²
Preţ: 150 430 € /// 1 249 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.