Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 11
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux, de designer, într-un complex cu pază și toate facilitățile moderne
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 232.41 m²
Preţ: 598 644 € /// 2 576 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu trei camere într-o clădire emblematică de pe bd. Cherni vrah
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 110.75 m²
Preţ: 399 000 € /// 3 603 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la parter într-un complex închis
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 140 m²
Preţ: 291 666 € /// 2 083 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-o clădire nouă lângă Mall of Sofia, la actul 16
Center / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 840 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și loc de parcare într-un complex închis în Kazanlăk
Kazanlak / Stara Zagora / Bulgaria hartă
Zonă: 100 m²
Preţ: 308 000 € /// 3 080 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis în k.k. Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 111 m²
Preţ: 140 000 € /// 1 261 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare în k.k. Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 119 m²
Preţ: 219 000 € /// 1 840 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse mobilat într-un complex pe prima linie la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 165 m²
Preţ: 249 900 € /// 1 515 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și două terase, la poalele Vitoșei, bd. "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 119.69 m²
Preţ: 394 900 € /// 3 299 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare și vedere frontală la mare, pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 114 m²
Preţ: 265 000 € /// 2 325 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere spre Vitoșa și parcul "Lozenets"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 115.23 m²
Preţ: 414 800 € /// 3 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere în clădire boutique cu vedere panoramică spre Sofia, la poalele Vitoșei
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 155.76 m²
Preţ: 467 280 € /// 3 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe bd. "Cherni vrah" în Sofia
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 119.06 m²
Preţ: 380 900 € /// 3 199 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 140.12 m²
Preţ: 117 000 € /// 835 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere luxos pe prima linie cu vedere la mare și pădure
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 138.11 m²
Preţ: 220 000 € /// 1 593 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Singurul de la etaj, un apartament cu trei dormitoare într-o clădire nouă cu Actul 16
Center / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 126.14 m²
Preţ: 567 630 € /// 4 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luminos cu trei camere și terasă panoramică în cartierul "Druzhba 1"
Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 125.77 m²
Preţ: 275 436 € /// 2 190 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex boutique SPA în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 91 m²
Preţ: 129 000 € /// 1 418 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex inovator și modern în Sofia
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 118.61 m²
Preţ: 379 500 € /// 3 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex nou de lux la 50 m de baza de canotaj
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 153.96 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un resort de golf de elită lângă Kavarna
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 158.58 m²
Preţ: 269 500 € /// 1 699 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu zonă parcuri
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 131 m²
Preţ: 289 489 € /// 2 210 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere lângă Liceul de Arte din centrul Plovdivului
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 252 000 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere și vedere spre Vitosha, lângă bd. "Цар Борис III"
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 116.18 m²
Preţ: 279 994 € /// 2 410 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.