Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 13
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă la mare într-un complex popular lângă Kavarna
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 146.12 m²
Preţ: 131 508 € /// 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu priveliști frumoase spre Vitoșa
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 123 m²
Preţ: 495 000 € /// 4 024 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la piscină, la 350 m de plajă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 122 m²
Preţ: 110 000 € /// 902 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex boutique la 150 de metri de plajă în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 96.50 m²
Preţ: 192 000 € /// 1 990 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere, luminos, lângă Grădina Botanică din Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 96.78 m²
Preţ: 129 900 € /// 1 342 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două dormitoare, orientat spre sud, într-un complex frumos închis, aproape de telescaunul din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 103 m²
Preţ: 130 000 € /// 1 262 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere și trei balcoane într-o locație de top în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102.80 m²
Preţ: 75 000 € /// 730 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Elegant apartament cu trei camere într-un complex de lux lângă Cacao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 157 m²
Preţ: 390 000 € /// 2 484 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare și vedere la mare într-un complex tip boutique pe South Beach
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 95.08 m²
Preţ: 280 000 € /// 2 945 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere în complexul "Maxi"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 142.26 m²
Preţ: 475 000 € /// 3 339 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate excepțională într-o clădire de elită lângă Cacao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 185.20 m²
Preţ: 308 000 € /// 1 663 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament excelent cu trei camere la 70 m de mare în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 120 m²
Preţ: 246 000 € /// 2 050 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere cu design în "Clădirea anului 2008" - "Jacqueline"
Borovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 148 m²
Preţ: 558 000 € /// 3 770 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare și la capul Kaliakra
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 122 m²
Preţ: 148 800 € /// 1 220 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-o clădire nouă la 400 de metri de plaja de Nord din Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99.44 m²
Preţ: 135 000 € /// 1 358 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două dormitoare pentru vacanțe de schi și SPA într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 99.38 m²
Preţ: 108 320 € /// 1 090 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
"Lisa" - apartament superb cu trei camere într-un complex de elită pe plajă
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 135 m²
Preţ: 280 000 € /// 2 074 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare în cartierul Lozenets
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 130.06 m²
Preţ: 464 200 € /// 3 569 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu trei camere și vedere la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 120 m²
Preţ: 250 000 € /// 2 083 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux cu trei camere la 500 m de mare în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65 m²
Preţ: 107 900 € /// 1 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu trei camere cu vedere la piscină în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 86.98 m²
Preţ: 130 000 € /// 1 495 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
"Sea dream" - apartament cu trei camere într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 123 m²
Preţ: 130 000 € /// 1 057 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament într-o clădire de lux într-un complex nou cu SPA în centru
Kamenitsa 1 / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 144.06 m²
Preţ: 417 774 € /// 2 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic, de design, într-o clădire a anului
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 143 m²
Preţ: 500 000 € /// 3 497 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.