Duїe apartamenty nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 7
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
Mieszkania na sprzedaż w Kempinski Marina Residences, Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Premia
Ceny nieruchomości: 4 010 345 - 4 078 189 €
Ceny za m²: 6 629 - 6 642 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym obok Grand Mall
Grand Mol Varna / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 192 m2
Cena: 650 000 € /// 3 385 €/m2
Mieszkania na sprzedaż w Eywa, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Premia
Ceny nieruchomości: 2 540 327 - 12 201 909 €
Ceny za m²: 7 428 - 22 346 €/m2
Luksusowe apartamenty na sprzedaż w Sobha SeaHaven w Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 1 076 666 - 37 155 022 €
Ceny za m²: 9 331 - 17 130 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Wielopokojowy apartament z widokiem na morze w Sveti Sv. Konstantyn i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 223.13 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
Nowe apartamenty w budowie obok centrum handlowego, przy Tsarigradsko Shose Blvd.
Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
Apartamenty w butikowym budynku mieszkalnym u podnóża Witoszy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 365 500 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 714 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowocześnie urządzone apartamenty i domy w nowym kompleksie
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
Apartamenty na zamkniętym osiedlu w cichej i zielonej okolicy, obok przyszłego parku rzecznego
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 133 220 - 413 308 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 150 - 2 520 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Imponujący apartament z czterema sypialniami i bezpośrednim dostępem do plaży
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 291.24 m2
Cena: 495 000 € /// 1 700 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament z widokiem na morze, blisko plaży Rawda
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 120.90 m2
Cena: 160 000 € /// 1 323 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym budynku energooszczędnym klasy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 217 500 - 427 500 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 796 - 3 491 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupoziomowy z 360-stopniowym widokiem na morze i cały kurort Święty Włas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 170.91 m2
Cena: 512 730 € /// 3 000 €/m2
Luksusowe nieruchomości z widokiem na morze, kilka metrów od plaży w Arcutino
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 81 590 - 520 851 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 318 - 2 478 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Panoramiczny penthouse z pięcioma sypialniami i tarasem na dachu z basenem
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 381.57 m2
Cena: 550 000 € /// 1 441 €/m2
Nowoczesne domy w innowacyjnym kompleksie bez analogów u podnóża Witoszy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 835 120 - 1 265 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 197 - 2 200 €/m2 (bez VAT)
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse z czterema sypialniami w luksusowym ogrodzonym kompleksie
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 335.87 m2
Cena: 1 290 000 € /// 3 841 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Rezydencja Lazuren Briag
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowy apartament w nowym luksusowym kompleksie obok Rowing Base
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 182.51 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.