Duїe apartamenty nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 5

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy penthouse z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 324.31 m2

Cena: 800 000 € /// 2 467 €/m2

Nowoczesny budynek butikowy, położony pomiędzy dwiema stacjami metra w dzielnicy „Izgrev”

Izgrev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 370 734 - 1 187 219

Ceny za m²: 5 640 - 6 840 €/m2

Rezydencje Du Port, Autograph Collection Residences, Dubai Marina

Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 2 923 257 - 6 430 879

Ceny za m²: 8 205 - 12 493 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w The Residences at Mandarin Oriental w Miami

Brickell / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 4 280 510 - 10 712 030

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w budynku \"Mona 2\" w \"Manastirski Livadi\"

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 171.02 m2

Cena: 610 000 € /// 3 567 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie wielopokojowe w luksusowym budynku na osiedlu. „Lozenets”, obok Paradise Mall

Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 204.89 m2

Cena: 663 844 € /// 3 240 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujące mieszkanie wielopokojowe - całe piętro luksusowego budynku w dzielnicy. \"Łozeńce\"

Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 600.29 m2

Cena: 1 800 000 € /// 2 999 €/m2

Różne rodzaje apartamentów w Casa Bella Miami – luksus z włoskim akcentem

Downtown / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 881 914 - 3 963 881

Apartamenty premium w St. Regis Residences – luksus nad oceanem

Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 4 125 637 - 10 496 929

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie z widokiem na Witoszę w dzielnicy Krastova vada

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 171.69 m2

Cena: 575 000 € /// 3 349 €/m2

Ograniczona liczba apartamentów w nowym, ekskluzywnym budynku na wsi. Lozen

Lozen / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 230 317 - 265 144

Ceny za m²: 1 895 - 1 895 €/m2

Apartamenty w nowym innowacyjnym kompleksie w dzielnicy "Christ of Smyrna"

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 79 980 - 358 318

Ceny za m²: 1 560 - 1 730 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

The Sky Marbella – apartamenty z widokiem na morze, Benahavis

Benahavis / Andalusia / Hiszpania mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 1 495 000 - 4 950 000

Ceny za m²: 4 139 - 7 543 €/m2

Luksusowy kompleks obok parku w dzielnicy Krastova vada

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 220 000 - 1 130 000

Ceny za m²: 2 986 - 3 754 €/m2

Luksusowe apartamenty z bezpośrednim dostępem do South Park i Paradise Center

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

Apartamenty w Pagani Residences - ekskluzywnym budynku w North Bay Village, USA

Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 3 183 495 - 4 966 166

Rezydencje Dolce & Gabbana - rekordowo wysokie i luksusowe domy w Miami

Brickell / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 1 865 356 - 10 324 848

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny penthouse z trzema sypialniami i wspaniałym widokiem na morze w Saint Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 302.13 m2

Cena: 370 000 € /// 1 225 €/m2

Komfortowe apartamenty w II etapie nowego kompleksu w dzielnicy. \"Tracja\"

Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 84 282 - 202 423

Ceny za m²: 1 080 - 1 370 €/m2

Faena Residences Miami - dwie luksusowe wieże połączone piętrem z udogodnieniami klasy premium

Downtown / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 1 118 525 - 5 850 747

Ograniczona liczba mieszkań w kameralnym budynku na terenie dzielnicy. \"Witosza\"

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 269 720 - 313 650

Ceny za m²: 2 300 - 2 300 €/m2

Okan Tower - nowy wielofunkcyjny kompleks we współpracy z Hilton Hotel w Miami

Downtown / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 946 444 - 3 127 569

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Luksusowe apartamenty i penthousy w Pine Hill, Fuengirola

Fuengirola / Andalusia / Hiszpania mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 319 000 - 389 000

Ceny za m²: 4 138 - 5 257 €/m2

Bentley Residences - najbardziej efektowny budynek na wybrzeżu Sunny Isles Beach, Miami

Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 5 076 384 - 6 711 151

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.