Duїe apartamenty nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 6
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
Luksusowe apartamenty w wielofunkcyjnym budynku na Blvd. \"G. M. Dimitrow\"
Dianabad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
Aria Reserve – najwyższe bliźniacze wieże na wybrzeżu w Miami, USA
Wynwood / Miami / Florida / USA mapa
Klasa budynku: Premia
Ceny nieruchomości: 1 118 525 - 4 388 060 €
Apartamenty w nowym kompleksie butikowym w dzielnicy \"Chrystus ze Smyrny\"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
PRAWA
Luksusowe apartamenty w Royal Park Residence niedaleko Estepony, Hiszpania
Estepona / Andalusia / Hiszpania mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 695 000 - 2 000 000 €
Ceny za m²: 3 692 - 5 997 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowy penthouse z widokiem na Góry Witosza w nowym budynku w \"Malinova Dolina\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 226.48 m2
Cena: 490 000 € /// 2 164 €/m2
Rezydencje w Safa Gate, w pobliżu Sheikh Zayed Road i plaży Jumeirah
Safa Park / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 467 862 - 6 058 315 €
Ceny za m²: 5 649 - 12 855 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament wielopokojowy z widokiem na morze w St. Św. Konstantyn i Helena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 234 m2
Cena: 1 000 000 € /// 4 274 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie wielopokojowe w nowym kompleksie na osiedlu. \"Białe Morze\"
Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 178.25 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
Luksusowe apartamenty na sprzedaż w Villa del Divos na Wyspach Dubaju
Dubai Islands / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Luksusowy
Ceny nieruchomości: 1 124 557 - 6 794 197 €
Ceny za m²: 4 720 - 11 193 €/m2
Komfortowe apartamenty w kompleksie Forest Island w Prinos na wyspie Thassos
Prinos / Thasos / Grecja mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
Apartamenty i domy w The Neapolis Harmony, 350 metrów od plaży
Kavala / Kavala / Grecja mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 415 000 - 480 000 €
Ceny za m²: 2 918 - 3 876 €/m2
Apartamenty w innowacyjnym kompleksie obok Loven Park w dzielnicy „Witosza”
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 175 000 - 962 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 354 - 3 205 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w historycznym centrum, obok Targu Kobiet i Mostu Lwa
Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 173 652 - 450 527 €
Ceny za m²: 2 450 - 2 900 €/m2
Przestronne nowe apartamenty w „Malinovej Dolinie”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 102 800 - 323 880 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 790 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy penthouse z opcją sauny i jacuzzi, z widokiem na Witoszę
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 319.63 m2
Cena: 750 000 € /// 2 346 €/m2
Apartamenty w nowym kompleksie dwóch nowoczesnych budynków w „Malinovej Dolinie”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 167 923 - 305 070 €
Ceny za m²: 2 000 - 2 500 €/m2
Apartamenty w nowym butikowym budynku w centrum Płowdiwu
Center / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 298 900 - 514 750 €
Ceny za m²: 2 500 - 2 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny penthouse ze wspaniałym widokiem na morze na zamkniętym osiedlu w Bałcziku
Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa
Obszar: 390.07 m2
Cena: 443 000 € /// 1 136 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe przestronne mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy ul. 16 przy parku
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 166 m2
Cena: 273 000 € /// 1 645 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Widok - wielopokojowe mieszkanie w zadbanym, zamkniętym kompleksie w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 150 000 € /// 824 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku obok Parkmart w dzielnicy "Briz".
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 144.30 m2
Cena: 425 000 € /// 2 945 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse z wieloma pokojami i widokiem na morze w Saint Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 180 m2
Cena: 300 000 € /// 1 667 €/m2
Mieszkania na sprzedaż w Six Senses Residences, Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 2 425 060 - 17 065 149 €
Ceny za m²: 7 868 - 18 251 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse The Sun King – trofeum w sercu Warny
Center / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 469.23 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.
Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.