Duїe apartamenty nowe budownictwo w na całym świecie od uznanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

Apartamenty w nowym, wielofunkcyjnym kompleksie niedaleko metra w dzielnicy \"Basen dla owiec 1\"

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 154 000 - 685 000

Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wybudowane apartamenty w luksusowym kompleksie obok bazy wioślarskiej

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne pięciopokojowe mieszkanie w nowym luksusowym kompleksie w dzielnicy „Czajka”

Chayka / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 206 m2

Cena: 840 000 € /// 4 078 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z czterema sypialniami w elitarnym kompleksie Gloria Palace Residence

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 240 m2

Cena: 670 000 € /// 2 792 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujący apartament rodzinny z miejscami parkingowymi w elitarnym, zamkniętym kompleksie

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 183 m2

Cena: 740 000 € /// 4 044 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Penthouse z widokiem na Górę Witosza i możliwością dobudowania dwóch garaży tuż przy szosie Simeonovsko

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 300 m2

Cena: 615 500 € /// 2 052 €/m2

Apartamenty butikowe w luksusowym nowym budynku w „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 174 575 - 371 115

Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny apartament z trzema sypialniami i dwoma miejscami parkingowymi tuż przy Centrum Wioślarskim

Otdih i Kultura / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 222 m2

Cena: 355 000 € /// 1 599 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z czterema sypialniami w prestiżowym budynku Royal Garden 2

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 206.70 m2

Cena: 478 400 € /// 2 314 €/m2

Kompleks mieszkaniowy z różnymi typami mieszkań obok parku Vazrazhdane

Serdika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 218 227 - 926 649(bez VAT)

Ceny za m²: 1 550 - 2 050 €/m2 (bez VAT)

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujące mieszkanie wielopokojowe w luksusowym budynku „Diament 1”

Izgrev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 308.10 m2

Cena: 1 216 995 € /// 3 950 €/m2

Nowe apartamenty w całkowicie odnowionym budynku 100 m od morza w Kawali

Kavala / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

Apartamenty w nowoczesnym, nowym kompleksie wielofunkcyjnym w Burgas

Slaveykov / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 97 969 - 293 161

Ceny za m²: 1 390 - 1 690 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Penthouse u podnóża Witoszy, w nowym budynku z centrum spa i siłownią

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 562.75 m2

Cena: 1 540 000 € /// 2 737 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Elegancki aparthotel na pierwszej linii w Primorsku – inwestycja z widokiem na morze

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 66 803 - 871 107

Ceny za m²: 1 390 - 1 761 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z trzema sypialniami w nowym budynku ze spa i fitnessem w „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 200.10 m2

Cena: 537 075 € /// 2 684 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wielopokojowe mieszkanie z dużymi tarasami, w nowym budynku ze spa i fitness

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 182.43 m2

Cena: 552 048 € /// 3 026 €/m2

Komfortowe domy rodzinne w nowym budynku obok Blvd. \"Car Borys III\"

Lagera / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 175 000 - 450 000

Ceny za m²: 1 997 - 2 234 €/m2

Apartamenty w eleganckim kompleksie medycznym w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 301 532 - 938 141

Ceny za m²: 3 500 - 4 440 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy, panoramiczny penthouse z widokiem na Górę Witosza, tuż przy parku Loven

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 532 m2

Cena: 1 550 000 € /// 2 914 €/m2

Apartamenty w Sea Cliff by Imtiaz – nowoczesnym budynku z udogodnieniami na Wyspach Dubajskich

Dubai Islands / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 463 880 - 1 616 550

Ceny za m²: 4 283 - 7 288 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wielopokojowy penthouse z panoramicznym widokiem na morze w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 197 m2

Cena: 900 000 € /// 4 569 €/m2

Apartamenty i mieszkania dwupoziomowe w nowym budynku mieszkalnym na ogrodzonym osiedlu w Bystrzycy

Bistrica / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 238 018 - 463 397(bez VAT)

Ceny za m²: 1 899 - 2 428 €/m2 (bez VAT)

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.

В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани имоти в София, Пловдив, Варна, Бургас и водещи курорти с престижна локация и инвестиционен потенциал.