Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 11

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 100 848 - 136 528

Ceny za m²: 1 200 - 1 400 €/m2

Apartamenty w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 90 000 - 135 000

Ceny za m²: 1 607 - 1 761 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze w dzielnicy „Briz” w Warnie

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 69 m2

Cena: 255 000 € /// 3 696 €/m2

Apartamenty w nowym budynku w dzielnicy Misarya w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 98 000 - 171 000

Ceny za m²: 1 599 - 2 254 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Asparuchowo”

Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 72.20 m2

Cena: 129 000 € /// 1 787 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w dzielnicy „Asparuchowo”

Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 74.47 m2

Cena: 129 000 € /// 1 732 €/m2

Domy w zamkniętym kompleksie 170 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 340 000 - 450 000(bez VAT)

Ceny za m²: 2 058 - 2 358 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy kompleks apartamentów z widokiem na morze niedaleko Warny

Alen Mak / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 86 000 - 395 000

Ceny za m²: 1 300 - 1 450 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w elitarnym kompleksie nadmorskim w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 114 m2

Cena: 150 000 € /// 1 316 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z własnym ogrodem i dogodną lokalizacją w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 93.84 m2

Cena: 104 000 € /// 1 108 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament w dogodnej lokalizacji w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 74.81 m2

Cena: 87 000 € /// 1 163 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 78.89 m2

Cena: 86 000 € /// 1 090 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w prestiżowym kompleksie z udogodnieniami w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 145 000 € /// 2 071 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 87.83 m2

Cena: 280 000 € /// 3 188 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczne mieszkanie na osiedlu zamkniętym obok ośrodka Św. Św. Konstantyn i Elena

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 63.19 m2

Cena: 190 000 € /// 3 007 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament wielopokojowy z własną strefą SPA i widokiem na morze w Złotych Piaskach

Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 384 m2

Cena: 850 000 € /// 2 214 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie 800 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 51 m2

Cena: 72 000 € /// 1 412 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65.50 m2

Cena: 165 000 € /// 2 519 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z widokiem na morze, kilka metrów od plaży, Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 158 000 € /// 2 225 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Konstantynie i Helenie

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 141 m2

Cena: 652 000 € /// 4 624 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65 m2

Cena: 82 800 € /// 1 274 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem w pobliżu centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 64.20 m2

Cena: 78 000 € /// 1 215 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w kompleksie w pobliżu plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 162 000 € /// 1 296 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament zaledwie kilka metrów od plaży w Słonecznym Brzegu. Bez opłat za utrzymanie!

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 95 m2

Cena: 122 000 € /// 1 284 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.