Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 11
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-un complex închis cu facilități în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 34 m²
Preţ: 56 900 € /// 1 674 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex pe prima linie la mare în Slănčev brâg
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58 m²
Preţ: 88 000 € /// 1 517 €/m²
Case spațioase la câțiva metri de mare în complexul prestigios Olive Farms, Oman
Jebel Sifah / Muscat / Oman hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 176 168 - 281 868 €
Prețuri pe m²: 2 349 - 2 372 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Afacere funcțională cu spații comerciale într-un complex închis în cartierul "Sarafovo"
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 5,000 m²
Preţ: 650 000 € ///
Apartamente complet mobilate într-un resort de lux de paddle și wellness pe insula Bali
Uluwatu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 90 000 - 305 000 €
Prețuri pe m²: 2 541 - 3 625 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere „la cheie” într-o clădire nouă în Obzor
Obzor / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81.10 m²
Preţ: 120 000 € /// 1 480 €/m²
Apartamente în Azoria Living - primul resort de paddle și wellness din Uluwatu, insula Bali
Uluwatu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 133 363 €
Prețuri pe m²: 3 334 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio compact cu vedere la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 40 m²
Preţ: 115 000 € /// 2 875 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio compact într-un complex deschis tot anul în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 40 m²
Preţ: 115 000 € /// 2 875 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse cu trei dormitoare într-o clădire nouă de tip boutique lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 97.52 m²
Preţ: 136 528 € /// 1 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-o clădire nouă de lux lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 95.32 m²
Preţ: 123 916 € /// 1 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu un dormitor într-o clădire tip boutique lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 84.04 m²
Preţ: 100 848 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente într-o clădire boutique nouă lângă plajă în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 100 848 - 136 528 €
Prețuri pe m²: 1 200 - 1 400 €/m²
Apartamente într-un complex elegant cu piscină în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 90 000 - 135 000 €
Prețuri pe m²: 1 607 - 1 761 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două camere și vedere la mare în cartierul "Briz", Varna
Briz / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 69 m²
Preţ: 255 000 € /// 3 696 €/m²
Apartamente într-o clădire nouă în m-t Misarya, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 98 000 - 171 000 €
Prețuri pe m²: 1 599 - 2 254 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis de prestigiu în cartierul "Asparuhovo"
Asparuhovo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 72.20 m²
Preţ: 129 000 € /// 1 787 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis cu piscină în cartierul "Asparuhovo"
Asparuhovo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 74.47 m²
Preţ: 129 000 € /// 1 732 €/m²
Case într-un complex închis la 170 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 340 000 - 450 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 058 - 2 358 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Complex nou de apartamente cu panoramă la mare lângă Varna
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 86 000 - 395 000 €
Prețuri pe m²: 1 300 - 1 450 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex de elită de pe malul mării din Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 114 m²
Preţ: 150 000 € /// 1 316 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu curte proprie și locație convenabilă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 93.84 m²
Preţ: 104 000 € /// 1 108 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere, cu o locație convenabilă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.81 m²
Preţ: 87 000 € /// 1 163 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire fără taxă de întreținere în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 78.89 m²
Preţ: 86 000 € /// 1 090 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.