Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Sofia, Bułgaria od renomowanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 8

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z trzema sypialniami w nowym budynku ze spa i fitnessem w „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 200.10 m2

Cena: 537 075 € /// 2 684 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wielopokojowe mieszkanie z dużymi tarasami, w nowym budynku ze spa i fitness

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 182.43 m2

Cena: 552 048 € /// 3 026 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski apartament z dwiema sypialniami w nowym kompleksie w Malinova Dolina

v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 178.40 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

Komfortowe domy rodzinne w nowym budynku obok Blvd. \"Car Borys III\"

Lagera / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 175 000 - 450 000

Ceny za m²: 1 997 - 2 234 €/m2

Apartamenty w butikowym budynku w pobliżu Paradise Mall i South Park

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 151 739 - 334 999(bez VAT)

Ceny za m²: 2 242 - 2 350 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy, panoramiczny penthouse z widokiem na Górę Witosza, tuż przy parku Loven

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 532 m2

Cena: 1 550 000 € /// 2 914 €/m2

Apartamenty w nowym budynku przy \"West Park\" na \"Lyulin 10\"

Lyulin 10 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 82 213 - 249 654(bez VAT)

Ceny za m²: 1 750 - 1 750 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowym budynku obok Mostu Lwa

Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 110.11 m2

Cena: 290 000 € /// 2 634 €/m2

Kompleks butikowy nowoczesnych domów w Panczarewie

m-t Detski grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 415 000 - 528 000(bez VAT)

Ceny za m²: 2 241 - 2 671 €/m2 (bez VAT)

Apartamenty i mieszkania dwupoziomowe w nowym budynku mieszkalnym na ogrodzonym osiedlu w Bystrzycy

Bistrica / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 238 018 - 463 397(bez VAT)

Ceny za m²: 1 899 - 2 428 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament dwupokojowy w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski apartament z jedną sypialnią w kompleksie „Amaya 3”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 69 m2

Cena: 258 350 € /// 3 744 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe z dużym tarasem w budynku przy ul. 16 w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 66.09 m2

Cena: 230 000 € /// 3 480 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerskie, jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż w kompleksie "Amaya 3"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 63 m2

Cena: 250 000 € /// 3 968 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym z lokalem nr 16 i widokiem na Górę Witosza i okolicę

Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 150.94 m2

Cena: 465 225 € /// 3 082 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie nr 17 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 101.83 m2

Cena: 212 145 € /// 2 083 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Apartament jednopokojowy nr 8 z podwórkiem i miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 73.36 m2

Cena: 161 250 € /// 2 198 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Centrum biznesowe na Botevgradsko Shose Blvd.

Vrazhdebna / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 1,623 m2

Cena: 4 935 470 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową, miejscem parkingowym i widokiem na Górę Witosza

v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 64 m2

Cena: 125 000 € /// 1 953 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujący penthouse z tarasami widokowymi w charakterystycznym budynku w dzielnicy „Manastirski Livadi”

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 427 m2

Cena: 1 035 000 € /// 2 424 €/m2

Mieszkania na sprzedaż w nowym budynku z ACT 14 w dzielnicy Ovcha Kupel

Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 141 210 - 330 345

Ceny za m²: 2 250 - 2 600 €/m2

Apartamenty w luksusowym nowym kompleksie budowlanym w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 143 562 - 440 220(bez VAT)

Ceny za m²: 2 350 - 2 430 €/m2 (bez VAT)

Nowy butikowy budynek obok South Park, na ulicy „Nishava”

Strelbishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 237 300 - 572 552

Ceny za m²: 3 700 - 3 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym budynku w dzielnicy "Drużba 1"

Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 85.58 m2

Cena: 187 420 € /// 2 190 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.