Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Sofia, Bułgaria od renomowanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 5

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.18 m2

Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, gotowe do zamieszkania, nowe budownictwo w dzielnicy "Krustova Vada", ACT 16 czerwca

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 81.60 m2

Cena: 285 600 € /// 3 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym na 8 piętrze w Teatralnej Park Residence

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 64.44 m2

Cena: 416 974 € /// 6 471 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z czterema sypialniami w elitarnym kompleksie Gloria Palace Residence

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 240 m2

Cena: 670 000 € /// 2 792 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w wykończonym pod klucz, butikowym budynku z pozwoleniem na budowę wydanym 16 czerwca w dzielnicy Krastova Vada

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.78 m2

Cena: 268 730 € /// 3 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Krustova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 108.99 m2

Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 41.69 m2

Cena: 104 225 € /// 2 500 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w budynku "Prespa" w dzielnicy "Malinova Dolina"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 198 000 € /// 2 640 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym na 10. piętrze w Teatralnej Rezydencji Parkowej

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.41 m2

Cena: 323 536 € /// 5 184 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy „Bel Valley” w dzielnicy „Kambanite”

Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 160.63 m2

Cena: 415 000 € /// 2 584 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Biuro na sprzedaż w centrum biznesowym przy stacji metra „Lyulin”

Lyulin 7 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 38.90 m2

Cena: 77 800 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

m-t Kambanite / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 160.63 m2

Cena: 415 000 € /// 2 584 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom w elitarnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Bojana”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 160.59 m2

Cena: 405 000 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej z lokalem nr 16 w luksusowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200.87 m2

Cena: 425 000 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w elitarnym kompleksie z Aktem 16 w dzielnicy „Banishora”

Banishora / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 209 990 € /// 2 958 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Budynek mieszkalny oferujący różne rodzaje mieszkań w dzielnicy Oborishte

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 365 000 - 2 610 000(bez VAT)

Ceny za m²: 3 900 - 7 655 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w budynku Avigaya, obok stacji metra

Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 111 m2

Cena: 425 000 € /// 3 829 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Miejsce parkingowe podziemne obok Dworca Centralnego w Capitol Residence

Serdika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 24 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowo wybudowane domy butikowe u podnóża Witoszy

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 670 000 - 820 000(bez VAT)

Ceny za m²: 2 078 - 2 204 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujący apartament rodzinny z miejscami parkingowymi w elitarnym, zamkniętym kompleksie

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 183 m2

Cena: 740 000 € /// 4 044 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 71.60 m2

Cena: 141 500 € /// 1 976 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonałe mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym kompleksie w „Student Town”

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 61 m2

Cena: 320 000 € /// 5 246 €/m2

Nowo wybudowany budynek w dzielnicy Owcza Kupel przy ulicy Boriana

Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 141 330 - 314 789(bez VAT)

Ceny za m²: 2 145 - 2 300 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym kompleksie tuż przy bulwarze „Cherni Vrah”.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 99 m2

Cena: 240 000 € /// 2 424 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.