Oferty nieruchomości w dzielnicy/obszarze Manastirski Livadi - East, Sofia na sprzedaż

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku przy \"Bułgarii\" Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 111.50 m2

Cena: 379 100 € /// 3 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 172.35 m2

Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na Flora Parku

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 128.15 m2

Cena: 500 000 € /// 3 902 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w kompleksie Kosher

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 129 m2

Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 111.55 m2

Cena: 266 054 € /// 2 385 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Penthouse w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 153.49 m2

Cena: 523 320 € /// 3 409 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem w pobliżu Todor Kableshkov Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 109.28 m2

Cena: 375 000 € /// 3 432 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 136.24 m2

Cena: 361 030 € /// 2 650 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 83 m2

Cena: 231 083 € /// 2 784 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w innowacyjnym kompleksie „Kosher” przy bulwarze „Bułgaria” – mały klejnot o wielkiej atrakcyjności

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 52 m2

Cena: 230 000 € /// 4 423 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski apartament z dwiema sypialniami w kultowym kompleksie przy Bulgaria Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 99 m2

Cena: 450 000 € /// 4 545 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w elitarnym budynku „Kosher”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 799 000 € /// 6 146 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w innowacyjnym budynku przy bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 101 m2

Cena: 500 000 € /// 4 950 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w ekskluzywnym, strzeżonym kompleksie przy Bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 96 m2

Cena: 440 000 € /// 4 583 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami, ogrodem i widokiem na Górę Witosza w „Ogrodzie Flora”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 133.71 m2

Cena: 680 000 € /// 5 086 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujący penthouse z widokiem na Górę Witosza i dodatkowymi atrakcjami w Parku Flora

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 176 m2

Cena: 1 200 000 € /// 6 818 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament wielopokojowy z widokiem na panoramę w budynku „Crystal116”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 190 m2

Cena: 540 000 € /// 2 842 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie w innowacyjnym budynku przy Bulgaria Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 161 m2

Cena: 520 900 € /// 3 235 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne biuro na sprzedaż przy bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 241.90 m2

Cena: 483 800 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Powierzchnia biurowa na sprzedaż przy bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 241.90 m2

Cena: 483 800 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Biuro z wyposażeniem na sprzedaż przy ul. \"Bulgaria\".

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 233.61 m2

Cena: 467 200 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w zamkniętym kompleksie

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 140 m2

Cena: 291 666 € /// 2 083 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.