Oferty nieruchomości w regionie Sofia, Bułgaria na sprzedaż - Страница 7
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie wykończone „pod klucz” w Paradise Place
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 115 m2
Cena: 570 000 € /// 4 957 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe z garażem na zamkniętym osiedlu „SoHome Residential Park”
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 124 m2
Cena: 398 000 € /// 3 210 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny dom z czterema sypialniami, podwójnym garażem i dziedzińcem w nowej inwestycji
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 460.76 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Designerski apartament z dwiema sypialniami, podwórkiem i miejscem parkingowym w cenie
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 171.49 m2
Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Ekskluzywny apartament wielopokojowy tuż przy hotelu Hemus i stacji metra European Union
Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 275 m2
Cena: 1 100 000 € /// 4 000 €/m2
PRAWA
Apartament jednopokojowy nr 19 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 74.99 m2
Cena: 177 000 € /// 2 360 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie nr 16 z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 101.39 m2
Cena: 234 400 € /// 2 312 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 102.10 m2
Cena: 215 674 € /// 2 112 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 128.95 m2
Cena: 309 480 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 124.96 m2
Cena: 299 898 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 122.09 m2
Cena: 293 016 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jasne, dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 115.56 m2
Cena: 277 344 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronne mieszkanie jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 98.64 m2
Cena: 236 738 € /// 2 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 73.95 m2
Cena: 199 700 € /// 2 700 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w prestiżowym kompleksie Teatralna Park Residence
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 62.41 m2
Cena: 394 420 € /// 6 320 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie od strony południowej w OKINAWA Boutique Residence, obok szosy Simeonovsko
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 135.78 m2
Cena: 332 000 € /// 2 445 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym obok NSA
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 73.56 m2
Cena: 195 000 € /// 2 651 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy. „Bojana”, obok Blvd. \"Bułgaria\"
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 124.54 m2
Cena: 336 258 € /// 2 700 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w innowacyjnym kompleksie z udogodnieniami w dzielnicy. \"Bojana\"
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 116.63 m2
Cena: 285 744 € /// 2 450 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z systemem Smart Home na osiedlu. \"Bojana\"
Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 76.34 m2
Cena: 198 484 € /// 2 600 €/m2
PRAWA
Apartament jednopokojowy nr 14 w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 72.28 m2
Cena: 153 595 € /// 2 125 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wybudowany dom wysokiej klasy w dzielnicy „Dragalevtsi”.
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 365.94 m2
Cena: 850 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy obok szosy Simeonovsko w OKINAWA Boutique Residence
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 75.93 m2
Cena: 195 000 € /// 2 568 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament nr 40 z miejscem parkingowym w OKINAWA Boutique Residence
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 77.19 m2
Cena: 216 000 € /// 2 798 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.