Oferty nieruchomości w regionie Sofia, Bułgaria na sprzedaż - Страница 8

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku „Diament 1” – wschód słońca, który możesz nazwać swoim

Izgrev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 124 m2

Cena: 670 000 € /// 5 403 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament nr 41 w OKINAWA Boutique Residence

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 77.41 m2

Cena: 216 700 € /// 2 799 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie z miejscem parkingowym w OKINAWA Boutique Residence

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 76.75 m2

Cena: 161 584 € /// 2 105 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami, ogrodem i widokiem na Górę Witosza w „Ogrodzie Flora”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 133.71 m2

Cena: 680 000 € /// 5 086 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dom szeregowy z werandą i panoramicznym widokiem

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 285.26 m2

Cena: 750 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Imponujący penthouse z widokiem na Górę Witosza i dodatkowymi atrakcjami w Parku Flora

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 176 m2

Cena: 1 200 000 € /// 6 818 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w innowacyjnym kompleksie przy ul. 16 w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 212.60 m2

Cena: 510 240 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie z trzema tarasami w innowacyjnym kompleksie w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 212.60 m2

Cena: 467 720 € /// 2 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. „Simeonovsko Shose” Blvd.

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 317 905 € /// 3 532 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy dwupokojowy apartament z widokiem na góry i miasto w Smart Tower

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 134.37 m2

Cena: 536 000 € /// 3 989 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Designerski penthouse z trzema sypialniami i przestronnym tarasem

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 343 m2

Cena: 1 200 000 € /// 3 499 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. „Simeonovsko Shose” Blvd.

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 137 m2

Cena: 479 955 € /// 3 503 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem panoramicznym w innowacyjnym budynku Smart Tower 2025

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 191 m2

Cena: 680 000 € /// 3 560 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma dużymi tarasami w butikowym kompleksie w dzielnicy Bojana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 151.99 m2

Cena: 433 172 € /// 2 850 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie z czterema sypialniami na sprzedaż w Nove Homes

Krasno Selo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 217 m2

Cena: 651 000 € /// 3 000 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. „Simeonovsko Shose” Blvd.

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 175 m2

Cena: 612 850 € /// 3 502 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 obok Zoo w Sofii

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 130.28 m2

Cena: 438 000 € /// 3 362 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament wielopokojowy z widokiem na panoramę w budynku „Crystal116”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 190 m2

Cena: 540 000 € /// 2 842 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z gotowymi podłogami i pracami wykończeniowymi, w pobliżu Góry Witosza

m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 240 000 € /// 2 353 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym, u podnóża Góry Witosza

m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 98.60 m2

Cena: 200 000 € /// 2 028 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczne wielopokojowe mieszkanie w nowym nowoczesnym budynku

Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 150.79 m2

Cena: 411 975 € /// 2 732 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowym, butikowym budynku w miejscowości Lozen, z ACT 16

Lozen / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 124.65 m2

Cena: 255 540 € /// 2 050 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym butikowym budynku we wsi Lozen

Lozen / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 123.33 m2

Cena: 296 000 € /// 2 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w nowym, butikowym budynku w miejscowości Lozen, z numerem 16

Lozen / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 123.33 m2

Cena: 271 350 € /// 2 200 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.