NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Obzaveden dvostan apartman, raspoložen u blizini ski lifta u Banskom

Cena:

80 000 (1 404 €/m2)

*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!

Ref. Broj: LXH-140001 / 121

Lokacija: Bansko karta

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Površine stanova: 57 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi

Ref. Broj: LXH-140001 / 121

Lokacija: Bansko

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Površine stanova: 57 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Jednosobni stanovi

Opis projekta
Predstavljamo luksuzno opremljen dvosoban apartman, deo luksuznog kompleksa zatvorenog tipa "Belvedere Holiday Club".

Kompleks se nalazi na 3 minuta hoda do kabinskog lifta i nudi odlične uslove za odmor, sport i korporativne događaje tokom cele godine.

Karakteristike nekretnine:

• Ukupna površina od 57 m²;

kupatilo sa toaletom.

Apartman je pogodan za ličnu upotrebu ili investiciju. Uživajte u udobnom stanu, spremnom za useljenje.

Godišnja taksa održavanja je 15 evra po m².

Vlasnici imaju besplatan pristup SPA zoni tokom cele godine.

U blizini se nalaze: početna stanica kabinskog lifta, hipermarket Aldo, prodavnice, mehani, restorani, kafići i dr.

„Belvedere Holiday Club” je vrhunski kompleks za turizam, odmor i zabavu, izgrađen 2008. godine i omiljen među bugarskim i stranim turistima.

Na njegovoj teritoriji možete koristiti sledeće usluge i pogodnosti:

• 24-časovna usluga u sobama i recepcija;

• 24-časovna bezbednost;

• Biznis centar;

• Specijalizovani prevoz do Gondola lifta, centra Bansko i lokalnog golf terena;

• Bežični internet u okviru celog kompleksa;

• Rent-a-car;

• Restoran Belvedere;

• Prodavnice;

• Zatvoreni bazen;

• Otvoreni bazen za decu i odrasle sa mokrim barom.

Za razgledanje i konsultacije, molimo kontaktirajte odgovornog agenta za nekretninu.

Radujemo se Vašem upitu

Ako želite da organizujete razgledanje nekretnine koja Vas zanima ili da posetite neku od naših kancelarija, molimo kontaktirajte nas. Da biste zakazali dan i vreme za sastanak ili razgledanje, možete pozvati broj naveden u oglasu ili poslati upit putem elektronske pošte. Naš konsultant će Vam pomoći sa svim potrebnim detaljima i dogovoriti termin koji Vam odgovara.

Tražite odgovarajuću nekretninu za sebe?

Ne oklevajte da nas kontaktirate i ispričate nam o Vašim potrebama i preferencijama. Naš tim će sprovesti detaljno istraživanje tržišta kako bi Vam ponudio nekretnine koje tačno odgovaraju Vašim kriterijumima. Imamo izuzetno bogat portfolio visokokvalitetnih i ekskluzivnih stanova, dostupnih samo našim klijentima. Da biste bili prvi koji će dobiti informacije o njima – kontaktirajte nas.

Dodatne usluge

Kao cenjeni klijent naše kompanije, imaćete privilegiju da potpuno besplatno koristite usluge našeg iskusnog pravnog tima. Pored toga, nudimo sveobuhvatna rešenja koja uključuju imovinsko osiguranje, besplatne finansijske konsultacije, kao i povoljne uslove finansiranja. Naše usluge obuhvataju i oblast preprodaje, izdavanja i upravljanja nekretninama. Obezbeđujemo visokokvalitetne radove na renoviranju i opremanju putem specijalizovanih firmi koje su deo naše korporativne grupe i naši dugogodišnji profesionalni partneri.

Vaš mobilni broj*

„Stonehard Marketing” DOO štiti Vaše lične podatke i sledi korporativnu Politiku privatnosti, u skladu sa zahtevima Uredbe (EU) br. 2016/679. U sledećem koraku moći ćete da nam dozvolite ili odbijete da čuvamo i obrađujemo Vaše lične podatke. Napravite svoj izbor iz mejla koji ćemo Vam poslati nakon što primimo Vaš upit.

Još nekretnina sa sličnim karakteristikama

Bansko / Blagoevgrad / Бугарска karta

Plošča: 51.67 m2

Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2

Bansko / Blagoevgrad / Бугарска karta

Plošča: 63.28 m2

Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2

NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoren dvostan apartman, raspoložen u blizini ski lifta u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Бугарска karta

Plošča: 72 m2

Cena: 84 000 € /// 1 167 €/m2

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...

Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:

• Promena cene;

• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;

• Nekretnina je rezervisana ili prodata;

• Druge novosti vezane za nekretninu.

• Nekretnina je skinuta sa prodaje;

Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.
Ploština nekretnina u Dubaiju / UAE se izračunava u kvadratnim stopama. Sve površine u ovoj ponudi su automatski preračunate u kvadratne metre prema formuli 1 m² = 10.7639 kv. stopa.
Najmodavac plaća struju, vodu, grejanje/klimatizaciju, internet, kablovsku televiziju i komunalne usluge.
Originalna cena nekretnine je navedena u lokalnoj valuti dirham (AED). Cena navedena u valuti različitoj od dirhama je indikativna i automatski se izračunava po međukursu, koji ažuriramo 4 puta dnevno. Zato cena navedena u valuti različitoj od dirhama (AED) stalno varira, iako u malim granicama.
Cene su orijentacione. Za apsolutno tačnu cenu kalkulaciju i ponudu, molimo kontaktirajte odgovornog konsultanta!
Izaberite ovu opciju i počećete da dobijate nove ponude sa sličnim predmetom investicije i sa lokacijom u istom području.
Še polučavate po imejla svi novi oferti i aktuelna informacija za našu delatnost
S obzirom na trenutnu snažnu dinamiku prodaje i tržišta, cene i dostupnost slobodnih nekretnina u ovom projektu prikazane na našem sajtu mogu se blago razlikovati od aktuelnih.