Umeblowane mieszkanie jednopokojowe położone w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansku
Cena:
80 000 € (1 404 €/m2)
*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!
Nr ref. Numer: LXH-140001 / 121
Lokalizacja: Bansko mapa
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszary mieszkaniowe: 57 m2
Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty dwupokojowe
Nr ref. Numer: LXH-140001 / 121
Lokalizacja: Bansko
Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszary mieszkaniowe: 57 m2
Kompleks położony jest 3 minuty spacerem od kolejki gondolowej i oferuje doskonałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportu i organizacji imprez firmowych przez cały rok.
Cechy nieruchomości:
• Powierzchnia całkowita 57 mkw.;
łazienka z toaletą.
Mieszkanie nadaje się do użytku osobistego lub jako inwestycja. Ciesz się przytulnym domem, gotowym do zamieszkania.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 15 euro za m2.
Właściciele mają możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy SPA przez cały rok.
W pobliżu znajdują się: stacja początkowa kolei gondolowej, hipermarket Aldo, sklepy, tawerny, restauracje, puby itp.
„Belvedere Holiday Club” to najwyższej klasy kompleks turystyczno-rekreacyjno-rozrywkowy, wybudowany w 2008 roku i cieszący się uznaniem turystów z Bułgarii i zagranicy.
Na jego terenie mogą Państwo skorzystać z następujących usług i udogodnień:
• Całodobowa obsługa pokoju i recepcja;
• Ochrona 24h;
• Centrum biznesowe;
• Specjalistyczny transport do wyciągu gondolowego, centrum Banska i lokalnego pola golfowego;
• Internet bezprzewodowy na terenie całego kompleksu;
• Wynajem samochodów;
• Restauracja Belvedere;
• Sklepy;
• Basen kryty;
• Basen zewnętrzny dla dzieci i dorosłych oraz bar swim-up.
W celu obejrzenia lub konsultacji prosimy o kontakt z pośrednikiem odpowiedzialnym za daną nieruchomość.
Czekamy na Państwa zapytanie.
Jeśli chcesz umówić się na obejrzenie interesującej Cię nieruchomości lub odwiedzić jedno z naszych biur, skontaktuj się z nami. Aby umówić się na spotkanie lub oględziny, zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wyślij zapytanie e-mailem. Nasz konsultant pomoże Ci w ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i ustali dogodny termin.
Szukasz odpowiedniej nieruchomości dla siebie?
Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach. Nasz zespół przeprowadzi dogłębną analizę rynku, aby zaoferować Ci nieruchomości idealnie odpowiadające Twoim kryteriom. Posiadamy wyjątkowe portfolio wysokiej jakości, ekskluzywnych domów, dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Aby być pierwszym, który otrzyma o nich informacje – skontaktuj się z nami.
Usługi dodatkowe
Jako ceniony klient naszej firmy, będziesz miał przywilej korzystania z usług naszego doświadczonego zespołu prawnego całkowicie bezpłatnie. Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia majątkowe, bezpłatne doradztwo finansowe, a także korzystne warunki finansowania. Nasze usługi obejmują również odsprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Zapewniamy wysokiej jakości remonty i wyposażenie wnętrz za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm wchodzących w skład naszej grupy kapitałowej i będących naszymi wieloletnimi partnerami.
Lokalizacja na mapie
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 51.67 m2
Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią i kominkiem w kompleksie całorocznym
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 63.28 m2
Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią położony w pobliżu wyciągu narciarskiego w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 84 000 € /// 1 167 €/m2
Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:
• Zmiana ceny;
• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;
• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;
• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.
• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;
Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.• Zmiany warunków oferty;
• Zmiana kwoty inwestycji;
• Przedmiot inwestycji został w całości zrealizowany;
• Oferta wygasła.
Jeśli w przyszłości zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać tej oferty, możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji.
Aby otrzymać całkowicie poprawne informacje na temat wolnych nieruchomości dostępnych na sprzedaż w ramach projektu oraz ich aktualnych cen, prosimy o kontakt z naszym biurem, korzystając z podanych danych kontaktowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze cenniki były zawsze aktualne i poprawne, jednakże ze względu na dużą liczbę nowych projektów w naszym katalogu oraz dużą dynamikę sprzedaży, często jest to niemożliwe.
Dziękujemy za zrozumienie!

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...