Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 4

Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s panoramnim pogledom na more i grad u kv. "Zornica"

Zornitsa / Burgas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 118 m2

Cena: 295 000 € /// 2 500 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u modernoj zgradi do park Otdih i Kultura u Plovdiv

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 261.33 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman sa dve terase i podzemno parkiralište u kompleksu Kosher

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 129 m2

Cena: 550 000 € /// 4 264 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Modernо opremljen trosoban apartman blizu plaže na Nesebar

Nessebar / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 110 m2

Cena: 160 000 € /// 1 455 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Nov tristaen apartman u zgradi na prva linija u Pomorie

Pomorie / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 94.65 m2

Cena: 209 900 € /// 2 218 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban stan u stambenoj zgradi, blizu žičare

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 90.23 m2

Cena: 125 000 € /// 1 385 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen mezonet s prekrasna morska panorama ka zalivu na Kavatci

Sozopol / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 151.53 m2

Cena: 270 000 € /// 1 782 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Obzaveden tristaen apartman s lesen dostup do ski zona i centra na Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 94.27 m2

Cena: 130 000 € /// 1 379 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban stan sa raskošnim 180-stepenim pogledom na more u Chernomorec

Chernomorets / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 101 m2

Cena: 192 800 € /// 1 909 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Obzaveden dvostan apartman u prestižnom kompleksu do Sozopol

Sozopol / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 75 m2

Cena: 138 000 € /// 1 840 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban stan sa panoramskim pogledom na Vitošu u "Krastova vada"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 124 m2

Cena: 307 966 € /// 2 484 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski trosoban apartman u kv.Krǎstova vada u visokoklasnoj zgradi

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 124.18 m2

Cena: 300 000 € /// 2 416 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban, panoramski apartman u luksuznom kompleksu na plaži Kabakum sa dva parking mesta

Alen Mak / Varna / Bugarska karta

Plošča: 131 m2

Cena: 290 000 € /// 2 214 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Četvorosoban stan sa panoramom na Vitošu u "Krastova vada"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 174 m2

Cena: 448 859 € /// 2 580 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u novom kompleksu na 170 metara od plaže Kavaci, Sozopol

Sozopol / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 127.60 m2

Cena: 235 532 € /// 1 846 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski trosoban apartman u kv.Krǎstova vada u visokom klasi zgradi

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 125.61 m2

Cena: 305 000 € /// 2 428 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u kompleksu sa bazenom i sadržajima u Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 90 m2

Cena: 104 500 € /// 1 161 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 124.18 m2

Cena: 308 000 € /// 2 480 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Dvosoban apartman sa panoramskom terasom i garažom u zatvorenom kompleksu

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 220 m2

Cena: 440 000 € /// 2 000 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Južen troiposoban apartman u celogodišnjem kompleksu „Aspen Golf“ do Pirin Golf & Country Club

/ Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 102 m2

Cena: 115 000 € /// 1 127 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u inovativnoj, energetski efikasnoj stambenoj zgradi sa fotonaponskom instalacijom

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 111.55 m2

Cena: 266 054 € /// 2 385 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Penthaus u inovativnoj, energetski efikasnoj stambenoj zgradi sa fotonaponskom instalacijom

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 153.49 m2

Cena: 523 320 € /// 3 409 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s goljama terasa blizo do bul. "Todor Kableshkov"

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 109.28 m2

Cena: 375 000 € /// 3 432 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoran trosoban apartman sa dvorištem u elegantnom kompleksu Magnolia Forest

Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 148.27 m2

Cena: 185 000 € /// 1 248 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.