Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 3
Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s panoramnom gledkom more u Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 88 m2
Cena: 105 600 € /// 1 200 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman "Marina" do pristaništa i plaže na Byala
Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta
Plošča: 125 m2
Cena: 80 000 € /// 640 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman za prodaju u zgradi Avigeja do metrostanice
Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 111 m2
Cena: 425 000 € /// 3 829 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban apartman sa velikom verandom i pogledom na more između Kavarna i Blachik
/ Dobrich / Bugarska karta
Plošča: 145 m2
Cena: 107 000 € /// 738 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s frontalna gledka more u m-t Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bugarska karta
Plošča: 108.41 m2
Cena: 285 000 € /// 2 629 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman na 50 metara od moreta, blizu gr. Sozopol
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 95.82 m2
Cena: 316 200 € /// 3 300 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Prostran penthaus na 150 metara od plažne ivice u Ravdi
Ravda / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 230 m2
Cena: 255 000 € /// 1 109 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u nov kompleks do borovata gora kraj Sozopol
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 125.27 m2
Cena: 219 223 € /// 1 750 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u kompleksu do borovata gora kraj Sozopolja
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 122.88 m2
Cena: 190 464 € /// 1 550 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Нови стан са великом терасом са прелепим панорамским погледом на морски залив
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 159.21 m2
Cena: 246 776 € /// 1 550 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Двособан стан са погледом на море, шуму и базен, близу Созопола
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 147.08 m2
Cena: 227 974 € /// 1 550 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u atraktivan kompleks na prva linija more u Sozopol
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 107.98 m2
Cena: 356 400 € /// 3 301 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Elegantan trosoban apartman sa pogledom na more u srcu Varne
Center / Varna / Varna / Bugarska karta
Plošča: 108.74 m2
Cena: 339 900 € /// 3 126 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban stan sa pogledom na more u zatvorenom kompleksu u m-t Ikantaluka
/ Dobrich / Bugarska karta
Plošča: 132 m2
Cena: 149 500 € /// 1 133 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Obzaveđen apartman sa dve spavaće sobe i dve kupatila u luksuznom kompleksu u Banskom
Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta
Plošča: 130 m2
Cena: 158 500 € /// 1 219 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Dizajnerski trosoban apartman sa pogledom na more u centru Varne
Center / Varna / Varna / Bugarska karta
Plošča: 113.14 m2
Cena: 349 900 € /// 3 093 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s uključenim parkiralištem u "Teatralna Park Rezidens"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 144.54 m2
Cena: 582 025 € /// 4 027 €/m2
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Ekskluzivan trosoban apartman sa panoramom mora u Sv. Sv. Konstantin i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bugarska karta
Plošča: 144 m2
Cena: 450 000 € /// 3 125 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen panoramski penthaus na dve nivoa, s gledkom ka moru
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bugarska karta
Plošča: 186.11 m2
Cena: 299 200 € /// 1 608 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u zatvorenom kompleksu sa bazenom u Sv. Sv. Konstantin i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bugarska karta
Plošča: 105 m2
Cena: 299 000 € /// 2 848 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban apartman sa parking mestom u Flora Park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 128.15 m2
Cena: 500 000 € /// 3 902 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s panoramnom terasom u novom kompleksu do Aheloy i Ravda
Aheloy / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 151.07 m2
Cena: 144 724 € /// 958 €/m2
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban stan sa pripadajućim dvorištem i dva parking mesta u podnožju Vitoše
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 140.27 m2
Cena: 420 000 € /// 2 994 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban apartman u zatvorenom kompleksu sa sadržajima u kv. "Zornica", Burgas
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 105 m2
Cena: 295 000 € /// 2 810 €/m2
Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!
Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.
Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.
Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.