Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 10
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-o clădire la 100 de metri de Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 33.23 m²
Preţ: 44 860 € /// 1 350 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare la 100 de metri de Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.33 m²
Preţ: 84 062 € /// 1 547 €/m²
Taj Wellington Mews - clădire elegantă cu apartamente mobilate în Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 731 668 - 1 210 037 €
Prețuri pe m²: 6 530 - 7 939 €/m²
Studii și apartamente mobilate în luxosul Aqua Arc, Al Marjan Island
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 423 489 - 2 500 137 €
Prețuri pe m²: 5 566 - 9 109 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament triplex într-un complex închis lângă plaja din Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, mobilat cu patru camere, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 96.41 m²
Preţ: 139 000 € /// 1 442 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu verandă într-un complex de elită în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 34 m²
Preţ: 70 900 € /// 2 085 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu trei camere și vedere neascunsă la mare în m-t Dolna Traka
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.52 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 636 €/m²
Amazi - complex de vile de lux situat pe malul mării în Oman
Salalah / Dhofar / Oman hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 258 118 - 871 522 €
Prețuri pe m²: 3 267 - 4 020 €/m²
Vile mobilate cu trei și patru dormitoare în luxosul The Linea, Pererenan
Pererenan / Canggu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 430 202 - 559 263 €
Prețuri pe m²: 2 325 - 2 640 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Restaurant rafinat într-un complex elegant cu facilități în Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 118 m²
Preţ: 320 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Centru de fitness cu zonă SPA într-un complex boutique în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 1,017 m²
Preţ: 1 500 000 € ///
Vile spațioase, complet mobilate cu cinci dormitoare în The Linea, Uluwatu
Uluwatu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 1 290 606 €
Prețuri pe m²: 2 694 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-un apart-hotel excelent pe malul mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 66.80 m²
Preţ: 139 900 € /// 2 094 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un apart-hotel excelent pe malul mării în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 61 m²
Preţ: 135 000 € /// 2 213 €/m²
Apartamente în Tonino Lamborghini Residences, la prima linie de mare pe Al Marjan Island
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 446 252 - 3 844 349 €
Prețuri pe m²: 8 667 - 11 874 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis pe plaja Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65 m²
Preţ: 98 333 € /// 1 513 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare în stațiunea Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 205 200 € /// 1 900 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex elegant pe malul mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72.50 m²
Preţ: 130 000 € /// 1 793 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament minunat cu trei camere cu panoramă la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 124 m²
Preţ: 215 000 € /// 1 734 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă spre mare și pădure în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81 m²
Preţ: 139 900 € /// 1 727 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 93 m²
Preţ: 155 000 € /// 1 667 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 99 m²
Preţ: 68 900 € /// 696 €/m²
Case spațioase, mobilate, cu trei dormitoare în Riverstone Villas 2.0, insula Bali
Tumbak Bayuh / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 429 342 - 473 222 €
Prețuri pe m²: 2 467 - 2 719 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.