Apartamente cu 3 camere construcție nouă în în Bulgaria de la companii de construcții și antreprenori consacrate - Pagina 2
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la lacul Pančarevsko
Pancharevo / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 300 m²
Preţ: 1 200 000 € /// 4 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Clubul de vacanță Belvedere
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 79 761 €
Prețuri pe m²: 1 158 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 28 959 - 86 294 €
Prețuri pe m²: 680 - 760 €/m²
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 85 754 - 396 465 €
Prețuri pe m²: 1 380 - 1 520 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere de vânzare într-o clădire luxoasă
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 234.23 m²
Preţ: 664 050 € /// 2 835 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire nouă cu SPA și fitness în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 154.43 m²
Preţ: 423 500 € /// 2 742 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 278 300 - 1 540 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 154 - 2 882 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Clădire modernă cu aspect autoritar pe o stradă liniștită și împădurită lângă Mall Bulgaria
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 379 100 €
Prețuri pe m²: 3 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-o clădire nouă lângă Bulevardul Bulgaria.
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 111.50 m²
Preţ: 379 100 € /// 3 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 436 000 - 1 477 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 4 499 - 4 701 €/m² (fără TVA)
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 180 m²
Preţ: 900 000 € /// 5 000 €/m²
Apartamente confortabile pe prima linie în Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 123 556 - 204 156 €
Prețuri pe m²: 1 700 - 1 800 €/m²
DREPTURI
Apartamente noi în cartierul Bononia
Bononiya / Vidin / Vidin / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Economic
Prețurile proprietăților: 70 192 - 129 906 €
Prețuri pe m²: 1 050 - 1 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 62 271 - 154 560 €
Prețuri pe m²: 1 850 - 2 100 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 116.34 m²
Preţ: 256 000 € /// 2 200 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-un complex de vacanță exclusivist în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.68 m²
Preţ: 124 600 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 74 759 - 290 598 €
Prețuri pe m²: 1 550 - 2 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică în St. Johns Hill / St. Johns Hill
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 765 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu trei camere și garaj în complexul "Detelina", Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 68 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 397 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Clădire modernă cu apartamente noi în centrul larg al orașului Burgas
Bratya Miladinovi / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex prestigios lângă plaja "Oasis"
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 115.45 m²
Preţ: 207 810 € /// 1 800 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex de elită lângă plaja "Oasis" din stațiunea Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 119.24 m²
Preţ: 214 632 € /// 1 800 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusiv cu trei camere, cu vedere la piscina infinită, grădină și mare
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 121 m²
Preţ: 120 000 € /// 992 €/m²
Gorublyane / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 72 557 - 248 851 €
Prețuri pe m²: 1 850 - 1 850 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.