Apartamente cu 3 camere construcție nouă în în Bulgaria de la companii de construcții și antreprenori consacrate - Pagina 4
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un nou complex rezidențial cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 103.12 m²
Preţ: 266 000 € /// 2 580 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 168.77 m²
Preţ: 448 928 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102.60 m²
Preţ: 324 216 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 274 543 € /// 2 446 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios de vânzare cu curte și ACT 16 în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 260 000 € /// 2 476 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu terasă panoramică și priveliști impresionante într-o clădire boutique în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200 m²
Preţ: 350 000 € /// 1 750 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 332 425 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere într-o clădire eficientă energetic, clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 139.88 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 003 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 319 128 € /// 2 400 €/m²
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 172 072 - 719 504 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 630 - 2 930 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, excelent cu trei camere și loc de parcare lângă Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 122.01 m²
Preţ: 540 000 € /// 4 426 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 495 000 € /// 3 960 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare cu vedere la mare în Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 302.92 m²
Preţ: 250 000 € /// 825 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 102.47 m²
Preţ: 126 088 € /// 1 230 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare la 50 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 189 000 € /// 2 100 €/m²
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 189 622 - 505 680 €
Prețuri pe m²: 2 350 - 3 322 €/m²
PROIECT
Apartament tip boutique cu două dormitoare într-o clădire nouă și sofisticată din zona Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 153.51 m²
Preţ: 570 000 € /// 3 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu trei camere și vedere panoramică la mare în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 136.69 m²
Preţ: 330 000 € /// 2 414 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 108.99 m²
Preţ: 381 465 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 88 m²
Preţ: 105 600 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și curte de vânzare în „Bel Vali“, m-t "Kambanite"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 160.63 m²
Preţ: 415 000 € /// 2 584 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
m-t Kambanite / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 160.63 m²
Preţ: 415 000 € /// 2 584 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere "Marina" lângă port și plaja din Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 80 000 € /// 640 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.