Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții - Страница 7
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
DREPTURI
Apartamente exclusiviste într-o clădire nouă pe "Șoseaua Simeonovsko" în cartierul "Vitoșa"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 160 583 - 285 978 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 000 - 2 250 €/m² (fără TVA)
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 154 000 - 685 000 €
Prețuri pe m²: 2 000 - 2 700 €/m²
Apartamente într-un complex modern nou cu curte interioară și vedere spre Vitoșa
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 181 636 - 310 135 €
Prețuri pe m²: 2 680 - 2 873 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 229 000 € /// 1 762 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83.33 m²
Preţ: 199 000 € /// 2 388 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente nou construite într-un complex de lux lângă Baza de Canotaj
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere „la cheie” într-un complex aproape de pârtiile de schi din Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 80.37 m²
Preţ: 56 000 € /// 697 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 165 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere de primă clasă într-un complex de elită în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 106 m²
Preţ: 439 000 € /// 4 142 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și un mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 174.61 m²
Preţ: 456 169 € /// 2 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 193.69 m²
Preţ: 506 015 € /// 2 612 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 84.78 m²
Preţ: 223 250 € /// 2 633 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu patru camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 239.62 m²
Preţ: 586 170 € /// 2 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 539 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un nou complex rezidențial cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 103.12 m²
Preţ: 266 000 € /// 2 580 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 168.77 m²
Preţ: 448 928 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei dormitoare și living spațios de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 171 m²
Preţ: 540 360 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102.60 m²
Preţ: 324 216 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă Action Aquapark Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 74 900 € /// 1 118 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Capodoperă deasupra orașului - penthouse ultraluxos cu panoramă 360°, pe bd. "Bulgaria"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 311 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu o locație convenabilă la 600 m de plajă în Slănčev brâg
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70 m²
Preţ: 86 000 € /// 1 229 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 79.60 m²
Preţ: 218 500 € /// 2 745 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevci
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 274 543 € /// 2 446 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.