Imobile și proiecte de construcție nouă în Bulgaria de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 3
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu două camere la 80 de metri de Kakao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 103.64 m²
Preţ: 330 000 € /// 3 184 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 102 500 € /// 1 206 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă Action Aquapark Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 74 900 € /// 1 118 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu o locație convenabilă la 600 m de plajă în Slănčev brâg
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70 m²
Preţ: 86 000 € /// 1 229 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex boutique nou în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.63 m²
Preţ: 110 000 € /// 2 014 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire fără taxă de întreținere în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 95 000 € /// 1 267 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex cu piscină la 300 m de plaja Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 43.73 m²
Preţ: 57 900 € /// 1 324 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu două etaje într-un complex închis într-o zonă pitorească lângă Slănčev brâg
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 150 m²
Preţ: 195 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor la cheie într-un complex cu facilități în Kosharitsa
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 33.44 m²
Preţ: 35 000 € /// 1 047 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare cu vedere la mare în Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 302.92 m²
Preţ: 250 000 € /// 825 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 39.26 m²
Preţ: 49 088 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 102.47 m²
Preţ: 126 088 € /// 1 230 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 66.07 m²
Preţ: 87 239 € /// 1 320 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 73.83 m²
Preţ: 97 495 € /// 1 321 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare la 50 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 189 000 € /// 2 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere și terasă, aproape de plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.41 m²
Preţ: 81 763 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.43 m²
Preţ: 84 516 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră nouă construcție, lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 35.60 m²
Preţ: 47 005 € /// 1 320 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu locație excelentă, aproape de plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 38.01 m²
Preţ: 47 513 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu o locație excelentă, lângă plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 30.02 m²
Preţ: 36 024 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex excelent pe malul mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 41 500 € /// 922 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu cinci camere într-un complex nou de lux în cartierul "Чайка"
Chayka / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 206 m²
Preţ: 840 000 € /// 4 078 €/m²
PROIECT
Apartament tip boutique cu două dormitoare într-o clădire nouă și sofisticată din zona Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 153.51 m²
Preţ: 570 000 € /// 3 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu trei camere și vedere panoramică la mare în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 136.69 m²
Preţ: 330 000 € /// 2 414 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.