Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Страница 4
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Studio tip boutique într-un complex elegant pe falezele mării
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 32.92 m²
Preţ: 72 424 € /// 2 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor și grădină în complexul popular de lângă Sunny Beach
Kosharitsa / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 53.95 m²
Preţ: 65 000 € /// 1 205 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament tip boutique cu un dormitor pe malul mării în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 77.11 m²
Preţ: 149 150 € /// 1 934 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthaus cu terasă incredibilă cu vedere la mare și plaja Kavacite
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 250 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere unică la mare în Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 137.78 m²
Preţ: 316 894 € /// 2 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 109.73 m²
Preţ: 515 000 € /// 4 693 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere lângă Park-hotel „Moscova” și Grădina Borisova în cartierul „Iztok”
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 149.84 m²
Preţ: 675 000 € /// 4 505 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu vedere spre Vitoșa, într-o clădire nouă cu SPA în "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 200.10 m²
Preţ: 519 750 € /// 2 597 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse luxos cu vedere la Muntele Vitosha și Park Hotel „Moscova” în cartierul „Iztok”
Iztok / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 314.22 m²
Preţ: 1 477 000 € /// 4 701 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de lux, cu design, cu vedere panoramică într-un complex cu pază și toate facilitățile moderne
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 232.41 m²
Preţ: 685 610 € /// 2 950 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 478 m²
Preţ: 2 600 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 136 m²
Preţ: 396 000 € /// 2 912 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă de înaltă clasă la poalele Munților Vitosha
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 284.41 m²
Preţ: 850 000 € ///
DREPTURI
Apartament cu trei camere într-o clădire modernă "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 102.44 m²
Preţ: 217 685 € /// 2 125 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 102.14 m²
Preţ: 212 792 € /// 2 083 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament orientat spre sud, cu vedere panoramică și garaj dublu, într-un complex închis lângă Bulevardul "Cherni Vrah".
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 131.59 m²
Preţ: 339 000 € /// 2 576 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 229 000 € /// 1 762 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83.33 m²
Preţ: 199 000 € /// 2 388 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere „la cheie” într-un complex aproape de pârtiile de schi din Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 80.37 m²
Preţ: 56 000 € /// 697 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 165 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere de primă clasă într-un complex de elită în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 106 m²
Preţ: 439 000 € /// 4 142 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și un mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 174.61 m²
Preţ: 456 169 € /// 2 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu trei camere într-un complex rezidențial nou, cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 193.69 m²
Preţ: 506 015 € /// 2 612 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex rezidențial nou cu arhitectură modernă și mediu liniștit în cartierul Dragalevtsi
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 84.78 m²
Preţ: 223 250 € /// 2 633 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.