Oferte pentru imobile în Bulgaria de vânzare - Pagina 5
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la 80 de metri de Kakao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 155.38 m²
Preţ: 380 000 € /// 2 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament studio mobilat în complexul de elită Aspen Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 37.29 m²
Preţ: 46 000 € /// 1 234 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu două camere în centrul orașului Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.48 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament elegant cu două camere într-un complex modern închis în cartierul "Troševo"
Troshevo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 79 m²
Preţ: 178 800 € /// 2 263 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere aproape de pârtiile de schi din Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 51.87 m²
Preţ: 45 000 € /// 868 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu o terasă panoramică mare cu vedere spre Vitoșa
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 78 m²
Preţ: 159 990 € /// 2 051 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex foarte bine întreținut în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 83 m²
Preţ: 103 500 € /// 1 247 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu două camere la 80 de metri de Kakao Beach, Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 103.64 m²
Preţ: 330 000 € /// 3 184 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament elegant cu două camere într-un complex închis de prestigiu în cartierul "Kărşiyaka"
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 166 000 € /// 2 478 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la poalele Vitoșei, pe bd. "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 112.19 m²
Preţ: 336 570 € /// 3 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex modern pe bd. "Cherni vrah" în "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 117 m²
Preţ: 379 900 € /// 3 247 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 80.37 m²
Preţ: 56 000 € /// 697 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare într-un complex închis în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 102 500 € /// 1 206 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere de primă clasă într-un complex de elită în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 106 m²
Preţ: 439 000 € /// 4 142 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 174.61 m²
Preţ: 456 169 € /// 2 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 193.69 m²
Preţ: 506 015 € /// 2 612 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 84.78 m²
Preţ: 223 250 € /// 2 633 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere într-un complex modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 239.62 m²
Preţ: 586 170 € /// 2 446 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 539 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex cu arhitectură modernă în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 103.12 m²
Preţ: 266 000 € /// 2 580 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 168.77 m²
Preţ: 448 928 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei dormitoare și living spațios de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 171 m²
Preţ: 540 360 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102.60 m²
Preţ: 324 216 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină lângă Action Aquapark Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67 m²
Preţ: 74 900 € /// 1 118 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.