Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Sofia, Bułgaria od renomowanych firm budowlano-deweloperskich - Страница 3

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie obok Park-Hotelu „Moskwa” i Ogrodu Borisowa w dzielnicy „Wschód”

Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 149.84 m2

Cena: 675 000 € /// 4 505 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z widokiem na Witoszę, w nowym budynku ze SPA w „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 200.10 m2

Cena: 519 750 € /// 2 597 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy penthouse z widokiem na Góry Witosza i Park Hotel „Moskwa” w dzielnicy „Wschód”

Iztok / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 314.22 m2

Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m2

Nowoczesne mieszkania w nowym budownictwie w dzielnicy „Boyana”, dzielnica „Centrum Kinowe III”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 190 089 - 580 727(bez VAT)

Ceny za m²: 1 756 - 2 835 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy, designerski apartament z panoramicznym widokiem w kompleksie z ochroną i wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 232.41 m2

Cena: 685 610 € /// 2 950 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom ze strefą SPA w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w „Bojanie”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 478 m2

Cena: 2 600 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny, designerski apartament z miejscem parkingowym w luksusowym budynku z lokalem nr 16

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 136 m2

Cena: 396 000 € /// 2 912 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Wysokiej klasy nowo wybudowany dom u podnóża Witoszy

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 284.41 m2

Cena: 850 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku „COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 102.44 m2

Cena: 217 685 € /// 2 125 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 102.14 m2

Cena: 212 792 € /// 2 083 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament skierowany na południe, z widokiem na panoramę okolicy i podwójnym garażem na ogrodzonym osiedlu obok \"Cherni Vrah\" Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 131.59 m2

Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Ekskluzywne apartamenty w nowym budynku przy ulicy „Simeonovsko szose” w dzielnicy „Witosza”

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 160 583 - 285 978(bez VAT)

Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m2 (bez VAT)

Apartamenty w nowym, wielofunkcyjnym kompleksie niedaleko metra w dzielnicy \"Basen dla owiec 1\"

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 154 000 - 685 000

Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m2

Apartamenty w nowym nowoczesnym kompleksie z dziedzińcem i widokiem na Witoszę

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 181 636 - 310 135

Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe z ogródkiem od strony południowej na ogrodzonym osiedlu w dzielnicy „Witosza”

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 540 000 € /// 6 353 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 172.35 m2

Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.38 m2

Cena: 162 190 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowoczesnym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 87.04 m2

Cena: 226 300 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 186.94 m2

Cena: 600 000 € /// 3 210 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.18 m2

Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, gotowe do zamieszkania, nowe budownictwo w dzielnicy "Krustova Vada", ACT 16 czerwca

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 81.60 m2

Cena: 285 600 € /// 3 500 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.