Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Sofia, Bułgaria od renomowanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 4

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż apartament z trzema sypialniami i przestronnym salonem na zamkniętym osiedlu

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 171 m2

Cena: 540 360 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w zamkniętym kompleksie

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102.60 m2

Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 79.60 m2

Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z tarasem widokowym i imponującymi widokami w butikowym budynku w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 350 000 € /// 1 750 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem i działką nr 16 w dzielnicy „Bojana”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na sprzedaż z ogródkiem i działką 16

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 350 000 € /// 1 750 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 139.88 m2

Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie jednopokojowe w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 76.31 m2

Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m2

Butikowy budynek u podnóża góry Witosza - dzielnica Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 172 072 - 719 504(bez VAT)

Ceny za m²: 2 630 - 2 930 €/m2 (bez VAT)

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center

Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 122.01 m2

Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią w „Manastirski Livadi”, niedaleko South Park

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie czteropokojowe w innowacyjnym, energooszczędnym budynku mieszkalnym z instalacją fotowoltaiczną

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 172.35 m2

Cena: 448 110 € /// 2 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.38 m2

Cena: 162 190 € ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z wyjątkowym widokiem w Budynku Roku 2025

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sklep lub biuro w nowoczesnym kompleksie w Studentskim Gradzie

Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 87.04 m2

Cena: 226 300 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Oborishte, tuż przy parku Zaimova

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 186.94 m2

Cena: 600 000 € /// 3 210 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.