Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 24
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
W pełni umeblowane studio z balkonem w całorocznym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 41.87 m2
Cena: 55 000 € /// 1 314 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Centrum fitness ze strefą SPA w butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 1,017 m2
Cena: 1 500 000 € ///
Nowy kompleks z różnymi typami apartamentów w dzielnicy „Manastirski Livadi – Iztok”
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 183 906 - 449 314 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 600 - 2 600 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w nowym, nowoczesnym kompleksie w dzielnicy „Hristo Smirnenski”
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 180 000 € /// 2 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jasne, jednopokojowe mieszkanie „pod klucz” w nowym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 73.43 m2
Cena: 149 000 € /// 2 029 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament w doskonałym nadmorskim aparthotelu w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 66.80 m2
Cena: 139 900 € /// 2 094 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 61 m2
Cena: 135 000 € /// 2 213 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane studio w kompleksie Aspen Valley, niedaleko Pirin Golf & Country Club
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 41 m2
Cena: 35 500 € /// 866 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie na plaży Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 65 m2
Cena: 98 333 € /// 1 513 €/m2
PRAWA
Nowy budynek mieszkalny obok parku „Zaimov” i kilka metrów od „Pomnika Doktora”
Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 555 000 €
Ceny za m²: 4 974 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w ośrodku Złote Piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 108 m2
Cena: 205 200 € /// 1 900 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy dom z tynkiem i sztukaterią, z podwórkiem w butikowym kompleksie Serenity Six, niedaleko Aheloy
Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 165 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w eleganckim kompleksie nadmorskim w Rawdzie
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 72.50 m2
Cena: 130 000 € /// 1 793 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Piękny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 124 m2
Cena: 215 000 € /// 1 734 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wykończony dom z ogrodem w luksusowym kompleksie Serenity Six, blisko morza
Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 190 000 € ///
Nowoczesne biura obok Cherni Vrah Blvd., metra Vitosha i Paradise Mall
PZ Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 525 000 - 3 605 000 € (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze i las w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 81 m2
Cena: 139 900 € /// 1 727 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie, blisko stacji metra i centrum handlowego Paradise Mall
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 147.05 m2
Cena: 399 000 € /// 2 713 €/m2
PRAWA
Jednopokojowy apartament z dużym tarasem w luksusowym kompleksie w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 73.89 m2
Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m2
PRAWA
Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w popularnym Belvedere Holiday Club w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 99.25 m2
Cena: 124 063 € /// 1 250 €/m2
PRAWA
Przestronny apartament z dwiema sypialniami w Belvedere Holiday Club w Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Standard
Obszar: 110.99 m2
Cena: 138 738 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 w \"Malinova Dolina\"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 104.99 m2
Cena: 262 500 € /// 2 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie w całorocznym kompleksie z udogodnieniami w Pamporowie
Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa
Obszar: 67.26 m2
Cena: 29 000 € /// 431 €/m2
Budynek mieszkalny wielorodzinny z zagospodarowanym ogrodem i różnymi typami mieszkań w dzielnicy „Malinova Dolina”
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.