Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 9
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie na plaży Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 65 m2
Cena: 98 333 € /// 1 513 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w ośrodku Złote Piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 108 m2
Cena: 205 200 € /// 1 900 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy dom z tynkiem i sztukaterią, z podwórkiem w butikowym kompleksie Serenity Six, niedaleko Aheloy
Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 165 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w eleganckim kompleksie nadmorskim w Rawdzie
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 72.50 m2
Cena: 130 000 € /// 1 793 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Piękny apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 124 m2
Cena: 215 000 € /// 1 734 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowo wykończony dom z ogrodem w luksusowym kompleksie Serenity Six, blisko morza
Aheloy / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 190 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze i las w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 81 m2
Cena: 139 900 € /// 1 727 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 93 m2
Cena: 155 000 € /// 1 667 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią i widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Byali
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 99 m2
Cena: 68 900 € /// 696 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie z udogodnieniami w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 34 m2
Cena: 56 900 € /// 1 674 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Słonecznym Brzegu
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 58 m2
Cena: 88 000 € /// 1 517 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Prowadzenie działalności gospodarczej z lokalami usługowymi w zamkniętym kompleksie na osiedlu. „Sarafowo”
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 5,000 m2
Cena: 650 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie jednopokojowe „pod klucz” w nowym budynku w Obzorze
Obzor / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 81.10 m2
Cena: 120 000 € /// 1 480 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Kompaktowe studio z widokiem na morze w St. Św. Konstantyn i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 40 m2
Cena: 115 000 € /// 2 875 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Kompaktowe studio w całorocznym kompleksie przy ul. Św. Konstantyn i Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 40 m2
Cena: 115 000 € /// 2 875 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy penthouse w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 97.52 m2
Cena: 136 528 € /// 1 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym luksusowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 95.32 m2
Cena: 123 916 € /// 1 300 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowe dwupokojowe mieszkanie w butikowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 84.04 m2
Cena: 100 848 € /// 1 200 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 100 848 - 136 528 €
Ceny za m²: 1 200 - 1 400 €/m2
Apartamenty w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 90 000 - 135 000 €
Ceny za m²: 1 607 - 1 761 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze w dzielnicy „Briz” w Warnie
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 69 m2
Cena: 255 000 € /// 3 696 €/m2
Apartamenty w nowym budynku w dzielnicy Misarya w Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 98 000 - 171 000 €
Ceny za m²: 1 599 - 2 254 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Asparuchowo”
Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 72.20 m2
Cena: 129 000 € /// 1 787 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w dzielnicy „Asparuchowo”
Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 74.47 m2
Cena: 129 000 € /// 1 732 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.