Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 4

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowe studio w sercu Św. Konstantyna i Heleny

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 53.59 m2

Cena: 154 900 € /// 2 890 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z dużym tarasem i panoramicznym widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 101 m2

Cena: 121 000 € /// 1 198 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i panoramicznym widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 86 m2

Cena: 103 000 € /// 1 198 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z panoramicznym widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 88 m2

Cena: 105 600 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w budynku mieszkalnym bez opłat administracyjnych w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 53.45 m2

Cena: 46 500 € /// 870 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu

Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45 m2

Cena: 95 000 € /// 2 111 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z wieloma udogodnieniami w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 55 m2

Cena: 103 500 € /// 1 882 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w luksusowym, całorocznym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 48 m2

Cena: 99 000 € /// 2 063 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio w kompleksie w pierwszej linii od plaży, niedaleko Sozopola

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 40 m2

Cena: 59 000 € /// 1 475 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w eleganckim kompleksie z basenem i strefą SPA

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 51.35 m2

Cena: 79 593 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45.28 m2

Cena: 70 184 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w kompleksie z basenem w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 90 000 € /// 1 268 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w ogrodzonym kompleksie obok sklepu Lidl w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 56 m2

Cena: 64 400 € /// 1 150 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w prestiżowym 5-gwiazdkowym kompleksie 50 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 85 000 € /// 1 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament dwupokojowy z dużą werandą i widokiem na morze, położony pomiędzy Kavarną i Blachik

Topola / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 145 m2

Cena: 107 000 € /// 738 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w dzielnicy Kabakum

m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 108.41 m2

Cena: 285 000 € /// 2 629 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament 50 metrów od morza, niedaleko miasta Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 95.82 m2

Cena: 316 200 € /// 3 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny penthouse 150 metrów od plaży w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 230 m2

Cena: 255 000 € /// 1 109 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią, kilka minut od Zatoki Carskiej, niedaleko miasta Sozopol

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 42 m2

Cena: 75 000 € /// 1 786 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowym kompleksie obok sosnowego lasu pod Sozopolem

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 125.27 m2

Cena: 219 223 € /// 1 750 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w kompleksie obok sosnowego lasu pod Sozopolem

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 122.88 m2

Cena: 190 464 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe mieszkanie z dużym tarasem z pięknym widokiem na zatokę morską

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 159.21 m2

Cena: 246 776 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na morze, las i basen, obok Sozopola

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 147.08 m2

Cena: 227 974 € /// 1 550 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Kawalerka w charakterystycznym kompleksie obok sosnowego lasu i Carskiej Zatoki

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 47.37 m2

Cena: 73 424 € /// 1 550 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.