Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Страница 18
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią 500 m od plaży Cacao w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 84 m2
Cena: 93 500 € /// 1 113 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie na pierwszej linii morza w Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 99 m2
Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Czteropokojowy apartament w elitarnym kompleksie z udogodnieniami w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 121 m2
Cena: 189 000 € /// 1 562 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią 200 m od plaży Admiral w kurorcie Złote Piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 87.61 m2
Cena: 131 415 € /// 1 500 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w zamkniętym kompleksie 150 m od morza w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 71 m2
Cena: 73 500 € /// 1 035 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią i podwórkiem w kompleksie z udogodnieniami w Koszarycy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 55.85 m2
Cena: 70 000 € /// 1 253 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny, wielopokojowy apartament typu maisonette z widokiem na panoramę miasta w zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 354.09 m2
Cena: 458 335 € /// 1 294 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 67 m2
Cena: 87 000 € /// 1 299 €/m2
Mieszkania w nowym budynku mieszkalnym w dzielnicy „Horyzont”
Horizont / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 79 257 - 229 955 €
Ceny za m²: 1 100 - 1 500 €/m2
Domy dwupoziomowe w nowym kompleksie w dzielnicy St. Nikola
m-t Sv. Nikola / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 465 000 - 485 000 €
Ceny za m²: 2 210 - 2 574 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy penthouse z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 324.31 m2
Cena: 800 000 € /// 2 467 €/m2
Domy dwupiętrowe na sprzedaż w Arapya
Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 680 000 - 880 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 3 989 - 4 525 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament w doskonałym hotelu na pierwszej linii w mieście Primorsko
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 93.49 m2
Cena: 138 600 € /// 1 483 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią w Słonecznym Brzegu, 500 metrów od plaży Cacao
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83.71 m2
Cena: 95 113 € /// 1 136 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament w Słonecznym Brzegu, 500 metrów od plaży Cacao
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 103.14 m2
Cena: 116 032 € /// 1 125 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowany apartament z jedną sypialnią w Słonecznym Brzegu, obok plaży Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 83.71 m2
Cena: 95 113 € /// 1 136 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z jedną sypialnią 200 metrów od plaży Cacao w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 98.72 m2
Cena: 113 232 € /// 1 147 €/m2
Apartamenty w dwóch eleganckich budynkach 400 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 54 994 - 79 593 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 600 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Miejsce parkingowe w kompleksie Sunset Deluxe w Koszarycy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 15 m2
Cena: 7 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w doskonale utrzymanym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 140 m2
Cena: 229 500 € /// 1 639 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 47 m2
Cena: 63 000 € /// 1 340 €/m2
Apartamenty w nowym budynku popularnego kompleksu w Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 90 900 - 195 195 €
Ceny za m²: 1 843 - 2 106 €/m2
Apartamenty w budynku 8 w działającym kompleksie Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 63 995 - 196 850 €
Ceny za m²: 1 014 - 1 601 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Studio z tarasem w popularnym mini-ośrodku z basenami w Koszarycy
Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 29.99 m2
Cena: 29 700 € /// 990 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.