Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Страница 5

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 239.62 m2

Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe apartamenty w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 103.12 m2

Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż apartament z trzema sypialniami i przestronnym salonem na zamkniętym osiedlu

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 171 m2

Cena: 540 360 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w zamkniętym kompleksie

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102.60 m2

Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem obok Action Aquapark Słoneczny Brzeg

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 74 900 € /// 1 118 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Arcydzieło górujące nad miastem - ultraluksusowy penthouse z panoramą 360°, przy bulwarze „Bulgaria” Blvd.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 311 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w dogodnej lokalizacji 600 m od plaży w Słonecznym Brzegu

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 86 000 € /// 1 229 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty jednopokojowe w nowym kompleksie mieszkalnym o nowoczesnej architekturze i spokojnej okolicy w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 79.60 m2

Cena: 218 500 € /// 2 745 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

PROJEKT

Ekskluzywny apartament z jedną sypialnią i designerskimi wnętrzami w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m2

PROJEKT

Przestronny apartament z tarasem widokowym i imponującymi widokami w butikowym budynku w dzielnicy Boyana

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 333 333 € /// 1 667 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem i działką nr 16 w dzielnicy „Bojana”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne mieszkanie jednopokojowe na sprzedaż z ogródkiem i działką 16

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 105 m2

Cena: 260 000 € /// 2 476 €/m2

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 200 m2

Cena: 333 333 € /// 1 667 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament na pierwszej linii morza w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 93.98 m2

Cena: 234 950 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe od strony południowej w nowym, energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 77.78 m2

Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie jednopokojowe w kompleksie Twin Park w dzielnicy Hristo Smirnenski

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 60 m2

Cena: 115 000 € /// 1 917 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 54.63 m2

Cena: 110 000 € /// 2 014 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w budynku bezobsługowym w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 95 000 € /// 1 267 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio w kompleksie z basenem 300 m od plaży Kavatsi

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 43.73 m2

Cena: 57 900 € /// 1 324 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.