Oferty nieruchomości w Bułgaria na sprzedaż - Strona 5

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią i dwoma tarasami w Koszarycy

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 92.40 m2

Cena: 73 500 € /// 795 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe, ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem w kompleksie premium

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 142 m2

Cena: 558 000 € /// 3 930 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku, zaledwie minutę spacerem od stacji metra

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 111.79 m2

Cena: 245 000 € /// 2 192 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z dwiema sypialniami 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 155.38 m2

Cena: 380 000 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 37.29 m2

Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesne mieszkanie z jedną sypialnią w centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 74.48 m2

Cena: CENA NA ZAPYTANIE ///

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Eleganckie mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Troszewo”

Troshevo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 79 m2

Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m2

PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe w pobliżu stoków narciarskich Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 51.87 m2

Cena: 45 000 € /// 868 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem panoramicznym z widokiem na Górę Witosza

Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 78 m2

Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w doskonale utrzymanym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83 m2

Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament typu boutique z jedną sypialnią 80 metrów od plaży Cacao Beach w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 103.64 m2

Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”

Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 166 000 € /// 2 478 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie u podnóża Witoszy, przy bulwarze „Cherni vrah”.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 112.19 m2

Cena: 336 570 € /// 3 000 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy bulwarze „Cherni Vrah” w „Krastova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 117 m2

Cena: 379 900 € /// 3 247 €/m2

PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie "pod klucz" w kompleksie przy stokach narciarskich Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 80.37 m2

Cena: 56 000 € /// 697 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w strzeżonym kompleksie w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 102 500 € /// 1 206 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 174.61 m2

Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 193.69 m2

Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 84.78 m2

Cena: 223 250 € /// 2 633 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 239.62 m2

Cena: 586 170 € /// 2 446 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w kompleksie o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 103.12 m2

Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.