Oferty na apartamenty trzypokojowe w w Bułgaria na sprzedaż - Strona 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych budynkach i kompleksach od sprawdzonych firm budowlanych i deweloperskich z regionu

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie u podnóża Witoszy, przy bulwarze „Cherni vrah”.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 112.19 m2

Cena: 336 570 € /// 3 000 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie przy bulwarze „Cherni Vrah” w „Krastova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 117 m2

Cena: 379 900 € /// 3 247 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie klasy premium w elitarnym kompleksie w dzielnicy „Dragalevtsi”

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 439 000 € /// 4 142 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 174.61 m2

Cena: 456 169 € /// 2 613 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 193.69 m2

Cena: 506 015 € /// 2 612 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 285 000 € /// 2 539 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w kompleksie o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Dragalevtsi

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 103.12 m2

Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 168.77 m2

Cena: 448 928 € /// 2 660 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w zamkniętym kompleksie

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 102.60 m2

Cena: 324 216 € /// 3 160 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 112.23 m2

Cena: 274 543 € /// 2 446 €/m2

PROJEKT

Dwupokojowy apartament typu boutique z designerskimi wnętrzami i dziedzińcem w KANSO

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 144.72 m2

Cena: 480 000 € /// 3 317 €/m2

PROJEKT

Przestronne mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem i działką nr 16 w dzielnicy „Bojana”

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 111 m2

Cena: 260 000 € /// 2 342 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 332 425 € /// 2 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w energooszczędnym budynku klasy A

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 139.88 m2

Cena: 420 000 € /// 3 003 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w pierwszej linii w Nessebarze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 132.97 m2

Cena: 319 128 € /// 2 400 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center

Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 122.01 m2

Cena: 540 000 € /// 4 426 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii morza z widokiem na morze w Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 302.92 m2

Cena: 250 000 € /// 825 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym przy plaży w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 102.47 m2

Cena: 126 088 € /// 1 230 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze 50 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 90 m2

Cena: 189 000 € /// 2 100 €/m2

ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe, ekskluzywne mieszkanie w nowym, eleganckim budynku w dzielnicy Starite Lozya

m-t Trakata / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 153.51 m2

Cena: 570 000 € /// 3 713 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami i widokiem na morze w dzielnicy Alen Mak

Alen Mak / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 136.69 m2

Cena: 330 000 € /// 2 414 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Krustova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 108.99 m2

Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z panoramicznym widokiem na morze w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 88 m2

Cena: 105 600 € /// 1 200 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.