NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Zupełnie nowy, doskonały apartament z dwiema sypialniami i miejscem parkingowym tuż obok Paradise Center

Cena:

540 000 (4 426 €/m2)

*Ceny i dostępność wolnych lokali w projekcie mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać aktualne informacje o cenach, prosimy o kontakt!

Nr ref. Numer: SOF-140015 / 2199

Lokalizacja: Hladilnika / Sofia mapa

Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy

Obszary mieszkaniowe: 122.01 m2

Rodzaje nieruchomości w budynku/kompleksie: Apartamenty trzypokojowe

Nr ref. Numer: SOF-140015 / 2199

Lokalizacja: Hladilnika / Sofia

Typ budynku/kompleksu: Mieszkaniowy

Klasa budynku/kompleksu:  

Obszary mieszkaniowe: 122.01 m2

Opis projektu
Prezentujemy zupełnie nowe, doskonałe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najpopularniejszych dzielnic Sofii – dzielnicy „Hladilnika”, okolicy z doskonałą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum, w pobliżu szpitala VITA, stacji metra i centrum handlowego Paradise Center. W pobliżu znajdują się Park Południowy i Park Loven – idealne miejsce na spacery, uprawianie sportu i rekreację.

Apartament znajduje się na 7. z 9. pięter i jest skierowany na wschód/zachód, co zapewnia naturalne światło przez cały dzień.

Mieszkanie nie było jeszcze zamieszkałe, jest w doskonałym stanie - nowe, nowoczesne i gotowe do zamieszkania.

Jego układ jest wygodny:
• hol wejściowy;
• przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras;
• pomieszczenie gospodarcze przy kuchni;
• sypialnia z prywatną łazienką;
• druga sypialnia;
• druga łazienka z toaletą.

Dodatkowo do mieszkania istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym – 40 000 € / 78 233,2 BGN.

Czekamy na Państwa zapytanie.

Jeśli chcesz umówić się na obejrzenie interesującej Cię nieruchomości lub odwiedzić jedno z naszych biur, skontaktuj się z nami. Aby umówić się na spotkanie lub oględziny, zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu lub wyślij zapytanie e-mailem. Nasz konsultant pomoże Ci w ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów i ustali dogodny termin.

Szukasz odpowiedniej nieruchomości dla siebie?

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach. Nasz zespół przeprowadzi dogłębną analizę rynku, aby zaoferować Ci nieruchomości idealnie odpowiadające Twoim kryteriom. Posiadamy wyjątkowe portfolio wysokiej jakości, ekskluzywnych domów, dostępnych wyłącznie dla naszych klientów. Aby być pierwszym, który otrzyma o nich informacje – skontaktuj się z nami.

Usługi dodatkowe

Jako ceniony klient naszej firmy, będziesz miał przywilej korzystania z usług naszego doświadczonego zespołu prawnego całkowicie bezpłatnie. Ponadto oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym ubezpieczenia nieruchomości, bezpłatne doradztwo finansowe, a także korzystne warunki finansowania. Nasze usługi obejmują również odsprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami. Zapewniamy wysokiej jakości remonty i wyposażenie wnętrz za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm wchodzących w skład naszej grupy kapitałowej i będących naszymi wieloletnimi partnerami.
Kontakty do naszego biura
Kontakty do naszego biura

Lokalizacja na mapie

PRZYBLIŻONA LOKALIZACJA
Wyślij zapytanie, aby uzyskać więcej informacji
Kontakty do naszego biura
Twoje imię*
Twój e-mail*
Twój telefon*

„Stonehard Marketing” Ltd. chroni Twoje dane osobowe i stosuje Politykę Prywatności firmy, zgodnie z wymogami Rozporządzenia (UE) nr 2016/679. W następnym kroku będziesz mógł wyrazić zgodę lub sprzeciw na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dokonaj wyboru w wiadomości e-mail, którą wyślemy do Ciebie po otrzymaniu zapytania.

Więcej nieruchomości o podobnych cechach
NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Górę Witosza w kompleksie „Kosher” z garażem

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 125 m2

Cena: 495 000 € /// 3 960 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie nr 73 z widokiem na Witoszę, w Butiku OKINAWA

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 116.34 m2

Cena: 256 000 € /// 2 200 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Akt 16 w dzielnicy „Krustova Vada”

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 108.99 m2

Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m2

...Jako sprawdzony specjalista, Stonehard PREMIER zajmuje się pozycjonowaniem rynkowym i sprzedażą licznych nowych projektów budowlanych, których realizację powierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa w Bułgarii i za granicą...

Wybierz tę opcję, a powiadomimy Cię e-mailem w przypadku jakichkolwiek zmian statusu oferty, na przykład:

• Zmiana ceny;

• Nieruchomość weszła w ofertę promocyjną;

• Nieruchomość jest zarezerwowana lub sprzedana;

• Inne wiadomości dotyczące nieruchomości.

• Nieruchomość zostaje wycofana ze sprzedaży;

Możesz w każdej chwili z łatwością zrezygnować z subskrypcji powiadomień.
Powierzchnię nieruchomości w Dubaju / ZEA oblicza się w stopach kwadratowych. Wszystkie powierzchnie podane w tej ofercie są automatycznie przeliczane na metry kwadratowe według wzoru 1 m2 = 10,7639 stóp kwadratowych.
Wynajmujący płaci za prąd, wodę, ogrzewanie/chłodzenie, internet, telewizję kablową i wywóz odpadów stałych.
Pierwotna cena nieruchomości podana jest w lokalnej walucie, dirhamie (AED). Cena podana w walucie innej niż dirham ma charakter orientacyjny i jest przeliczana automatycznie na podstawie kursu krzyżowego, który aktualizujemy 4 razy dziennie. Dlatego też cena podawana w innej walucie niż dirham (AED) podlega ciągłym wahaniom, choć w niewielkich granicach.
Ceny mają charakter orientacyjny. Aby uzyskać dokładną kalkulację ceny i ofertę, prosimy o kontakt z odpowiedzialnym konsultantem!
Wybierz tę opcję, a zaczniesz otrzymywać nowe oferty o podobnym przedmiocie inwestycyjnym i zlokalizowane w tym samym obszarze.