Oferte pentru proprietăți în regiunea Burgas, Bulgaria de vânzare - Страница 3
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare la 50 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 189 000 € /// 2 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere și terasă, aproape de plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.41 m²
Preţ: 81 763 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 70.43 m²
Preţ: 84 516 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră nouă construcție, lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 35.60 m²
Preţ: 47 005 € /// 1 320 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu locație excelentă, aproape de plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 38.01 m²
Preţ: 47 513 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu o locație excelentă, lângă plaja din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 30.02 m²
Preţ: 36 024 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 41 500 € /// 922 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio spațios cu terasă mare și vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 101 m²
Preţ: 121 000 € /// 1 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 86 m²
Preţ: 103 000 € /// 1 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 88 m²
Preţ: 105 600 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 53.45 m²
Preţ: 46 500 € /// 870 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, luminos, în centrul stațiunii Slănčev brâg
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 95 000 € /// 2 111 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu numeroase facilități în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 55 m²
Preţ: 103 500 € /// 1 882 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex de lux, deschis tot anul, în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 48 m²
Preţ: 99 000 € /// 2 063 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat în complex pe prima linie de plajă, aproape de Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 40 m²
Preţ: 59 000 € /// 1 475 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex elegant cu piscină și zonă SPA
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 51.35 m²
Preţ: 79 593 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex elegant cu piscină în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45.28 m²
Preţ: 70 184 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare într-un complex cu piscină în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 71 m²
Preţ: 90 000 € /// 1 268 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex închis lângă magazinul Lidl în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 56 m²
Preţ: 64 400 € /// 1 150 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio în prestigiosul complex de 5 stele la 50 de metri de plajă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 85 000 € /// 1 700 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la 50 de metri de mare, aproape de orașul Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 95.82 m²
Preţ: 316 200 € /// 3 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse spațios la 150 de metri de linia plajei în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 230 m²
Preţ: 255 000 € /// 1 109 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 42 m²
Preţ: 75 000 € /// 1 786 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 125.27 m²
Preţ: 219 223 € /// 1 750 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.