Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 13
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex atractiv pe prima linie la mare în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 107.98 m²
Preţ: 356 400 € /// 3 301 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere excelent într-un complex modern în "Студентски град"
Studentski Grad / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 61 m²
Preţ: 320 000 € /// 5 246 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu vedere spre pădurea de pini, aproape de orașul Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 47.37 m²
Preţ: 73 424 € /// 1 550 €/m²
Clădire nouă în construcție în cartierul Ovcha Kupel lângă str. Boryana
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 141 330 - 314 789 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 145 - 2 300 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Elegant apartament cu trei camere cu vedere la mare în inima orașului Varna
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108.74 m²
Preţ: 339 900 € /// 3 126 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere, cu design, într-o clădire nouă și modernă în inima orașului Varna
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 112.87 m²
Preţ: 289 900 € /// 2 568 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și curte într-un complex modern lângă bd. "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 99 m²
Preţ: 240 000 € /// 2 424 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă la mare într-un complex închis în m-t Ikantalaka
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 132 m²
Preţ: 149 500 € /// 1 133 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două dormitoare și două băi într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 158 500 € /// 1 219 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere, cu design, cu vedere la mare în centrul orașului Varna
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 113.14 m²
Preţ: 349 900 € /// 3 093 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis în inima stațiunii k.k. Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 77 m²
Preţ: 225 000 € /// 2 922 €/m²
Apartamente confortabile în Yas Park Place, Abu Dhabi
Yas Island / Abu Dhabi / Emiratul Abu Dhabi / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
Vile de lux cu trei și patru dormitoare în The Terraces at Sobha City, Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emiratul Abu Dhabi / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 3 050 483 - 4 963 184 €
Prețuri pe m²: 12 736 - 12 742 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Loc de parcare subteran nr. 41 în OKINAWA Boutique Residence
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 33.48 m²
Preţ: 30 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Loc de parcare subteran nr. 5 în OKINAWA Boutique Residence
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 42.60 m²
Preţ: 30 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament compact cu două camere într-o clădire nouă cu Act 16 în cartierul "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 46.05 m²
Preţ: 225 000 € /// 4 886 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu loc de parcare inclus în "Teatralna Park Residence"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.54 m²
Preţ: 582 025 € /// 4 027 €/m²
Apartamente în River Cove Residences, parte a proiectului de amploare Sobha City din Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emiratul Abu Dhabi / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 304 567 - 562 278 €
Prețuri pe m²: 4 976 - 5 746 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusiv cu trei camere și panoramă la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 144 m²
Preţ: 450 000 € /// 3 125 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament premium cu două camere în complexul de elită de pe plaja Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 118.44 m²
Preţ: 319 999 € /// 2 702 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse panoramic cu trei camere pe două niveluri, cu vedere la mare
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 186.11 m²
Preţ: 299 200 € /// 1 608 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere în partea de sud, cu vedere frontală către pârtii, în luxosul Regnum Hotel
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 61.03 m²
Preţ: 95 700 € /// 1 568 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis cu piscină în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 299 000 € /// 2 848 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și loc de parcare în Flora Park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 128.15 m²
Preţ: 500 000 € /// 3 902 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.