Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 2
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament studio confortabil în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 43.74 m²
Preţ: 48 000 € /// 1 097 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 43.74 m²
Preţ: 29 743 € /// 680 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu două camere, orientat spre sud, cu vedere panoramică spre Pirin în complexul Aspen Golf
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 81 m²
Preţ: 97 200 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere în partea de sud, situat în complexul deschis tot anul „Aspen Golf” lângă Pirin Golf & Country Club
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 102 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 127 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios în complexul de elită Aspen Golf Resort, în apropiere de Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 49.57 m²
Preţ: 59 500 € /// 1 200 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament studio mobilat în clădirea principală a complexului Aspen Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 38 m²
Preţ: 39 000 € /// 1 026 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, neutilat, cu vedere la munte în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 67.64 m²
Preţ: 50 524 € /// 747 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu două balcoane, cu vedere panoramică la Pirin Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 82.85 m²
Preţ: 140 000 € /// 1 690 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament neamenajat, însorit, în complexul Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 67.59 m²
Preţ: 48 461 € /// 717 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat cu două balcoane într-un complex de prestigiu
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 81.23 m²
Preţ: 164 653 € /// 2 027 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio funcțional cu acces direct la centrul spa din Pirin Golf
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.16 m²
Preţ: 123 568 € /// 2 054 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere spre sud cu balcon în complexul închis Aspen Heights
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 70.41 m²
Preţ: 51 787 € /// 736 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 61.22 m²
Preţ: 87 500 € /// 1 429 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere, mobilat elegant, situat spre sud, cu o priveliște frumoasă spre muntele Pirin
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 84.05 m²
Preţ: 107 000 € /// 1 273 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere luxos mobilat în Pirin Golf & Country Club
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 70 m²
Preţ: 160 000 € /// 2 286 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament complet mobilat cu trei camere, două băi și balcon în complexul Murite lângă Bansko
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 98 m²
Preţ: 80 000 € /// 816 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă luxoasă cu apă minerală într-un complex de vacanță SPA în Dobrinishte
Dobrinishte / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 118.52 m²
Preţ: 210 000 € ///
DREPTURI
Apartament cu două camere cu terasă mare într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 73.89 m²
Preţ: 92 363 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere în partea de sud în popularul Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 99.25 m²
Preţ: 124 063 € /// 1 250 €/m²
DREPTURI
Apartament spațios cu trei camere în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 110.99 m²
Preţ: 138 738 € /// 1 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat într-un complex deschis pe tot parcursul anului cu facilități în Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 67.26 m²
Preţ: 29 000 € /// 431 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 78 m²
Preţ: 105 000 € /// 1 346 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament renovat cu trei camere și balcon de vânzare într-un complex deschis tot timpul anului
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 85.95 m²
Preţ: 99 500 € /// 1 158 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat de vânzare, situat în complexul Aspen Suites
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 45 m²
Preţ: 43 000 € /// 956 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.