Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 2

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowe mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 43.74 m2

Cena: 48 000 € /// 1 097 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne, nieumeblowane studio zlokalizowane w strefie Pirin Golf and Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 43.74 m2

Cena: 29 743 € /// 680 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią, skierowany na południe, z panoramicznym widokiem na góry Pirin w kompleksie Aspen Golf

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81 m2

Cena: 97 200 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w całorocznym kompleksie Aspen Golf obok Pirin Golf & Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 115 000 € /// 1 127 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, niedaleko Banska

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49.57 m2

Cena: 59 500 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w głównym budynku kompleksu Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 39 000 € /// 1 026 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe, nieumeblowane mieszkanie z widokiem na góry w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.64 m2

Cena: 50 524 € /// 747 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i dwoma balkonami, z widokiem na panoramę w Pirin Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 82.85 m2

Cena: 140 000 € /// 1 690 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Słoneczne, nieumeblowane mieszkanie w kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.59 m2

Cena: 48 461 € /// 717 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane studio z dwoma balkonami w prestiżowym kompleksie

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81.23 m2

Cena: 164 653 € /// 2 027 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Funkcjonalne studio z bezpośrednim połączeniem z centrum SPA w Pirin Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 60.16 m2

Cena: 123 568 € /// 2 054 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem, skierowane na południe, w strzeżonym kompleksie Aspen Heights

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 70.41 m2

Cena: 51 787 € /// 736 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie w kompleksie całorocznym

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 61.22 m2

Cena: 87 500 € /// 1 429 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Stylowo urządzony apartament z dwiema sypialniami od strony południowej z pięknym widokiem na góry Pirin

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 84.05 m2

Cena: 107 000 € /// 1 273 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowany apartament z jedną sypialnią w Pirin Golf and Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 160 000 € /// 2 286 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

W pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonem w kompleksie Murite w pobliżu Banska

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 98 m2

Cena: 80 000 € /// 816 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy dom z wodą mineralną w kompleksie SPA w Dobriniszcie

Dobrinishte / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 118.52 m2

Cena: 210 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowy apartament z dużym tarasem w luksusowym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 73.89 m2

Cena: 92 363 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w popularnym Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 99.25 m2

Cena: 124 063 € /// 1 250 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 110.99 m2

Cena: 138 738 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie w całorocznym kompleksie z udogodnieniami w Pamporowie

Pamporovo / Smolyan / Bułgaria mapa

Obszar: 67.26 m2

Cena: 29 000 € /// 431 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulny apartament z jedną sypialnią, zaledwie kilka metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 78 m2

Cena: 105 000 € /// 1 346 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Sprzedam odnowione mieszkanie dwupokojowe z balkonem w kompleksie całorocznym

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 85.95 m2

Cena: 99 500 € /// 1 158 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio na sprzedaż w kompleksie Aspen Suites

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 45 m2

Cena: 43 000 € /// 956 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.